Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szívesen körbebiciklizném a...

Szívesen körbebiciklizném a Balatont, elmennék sátorozni, kajakozni, kenuzni, Balatonhoz, itthoni "hegyekbe" is szívesen elmennék, kipróbálnám az ejtőernyőzést stb?

Figyelt kérdés

de ... nincs kivel... egyedül kb egyik sem az igazi, nincs egy haverom , se fiú , se lány akinek lenne kedve ilyen dolgokhoz , most egyedül elmenjek sátorozni? vagy balatonhoz?


annyi mindenhez lenne kedvem de kb az itthoni haverok azok vagy gép előtt ülnek, vagy gy*kér kifogásokat találnak ki hogy miért nem akarnak akármi ilyet is csinálni , vagy dolgoznak.


2011. jún. 16. 20:05
 1/6 A kérdező kommentje:
átmentem ma egyik haveromhoz, kérdeztem , hogy hétvégén nem ping pongozunk-e este 6 után vagy valami, akkor átmennénk 3an aztán már meg is lenne. erre azt mondta hogy nem ér rá mert valami fontos dolga van ... jah eltudom képzelni milyen fontos lehet.
2011. jún. 16. 20:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülye gyíkarcok,keress egy jó csajt és hajrá
2011. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenekhez nekem is lenne kedvem, sőt már gondolkodtam, hogy kéne alapítani valami kirándulóklubot. Benne lennél? Fiú vagy lány vagy? Én 20/L
2011. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, bennem emberedre akadsz, ha bírod a képtelen ötleteket. Tervezem például, hogy felkeresem a világ legészakibb lakott települését, Longyearbyent (keress rá).

Meg hasonló ötleteim vannak, pl. elmegyek Magyarország legészakibb, legdélibb, legkeletibb és legnyugatibb pontjára. SZóval én is ilyen kalandvágyó vagyok, az összes ilyenben benne vagyok. Csak az a baj ezzel, hogy interneten keresztül baromi nehéz jó ismeretséget kötni.

2011. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt amúgy megértem, nekem is sok haverom mondja, hogy nincs semmi program, majd ha van, akkor nem jön
2011. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Látom majdnem egy éves a kérdés, de nálam is teljesen aktuális. május 26-án megyek ejtőernyőzni, de a 7száz vmennyi fb ismerős közül alig akadt, aki eljönne velem. voltam már bicóval a Velencei tónál, meg még sok helyre készülök, ha van vmi, szóljatok nekem is! :)
2012. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!