Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A levél feladás (bélyeg,...

A levél feladás (bélyeg, boríték, címzett, minden megvan) egyszerűen úgy néz ki, hogy beviszem a postára a levelet és bedobom valahova?

Figyelt kérdés
Kicsit kínos, hogy a mai fiatalnak ez sem megy utánanézés nélkül... De sajnos ez van.
2011. jún. 16. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, ha van rajta annyi bélyeg, amennyi kell, akkor csak dobd be a postán lévő postaládába (vagy bárhol a városban, ha még látsz), vagy add be az ablakon az ügyintézőnek sorban állás nélkül. Mondd, hogy csak beadod. Nem lesz morgás.


manju

2011. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy csekket kellett befizetnem múltkor, toll se volt nálam, de kértem az egyik ott dolgozótól, meg megkérdeztem hogy jó lesz-e így ez a csekk, nem nézett rám csúnyán :)


olyan ritkán ad fel az ember levelet meg ritkán fizet csekkel manapság, hogy az ilyenek elfelejtődnek, sztem nem baj ez.

2011. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ajánlva add inkább fel!!! LN jelzéssel
2011. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha megvan a bélyeg, utcán is vannak ládák.
2011. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már minden rajta van, akkor csak ezért fölösleges bemenni a postára, postaládák azért még vannak mindenfelé (igaz, már nem annyi, mint régen), de ha nyitva a szemed, akkor észreveszed. Csak be kell dobni és kész. Az is rá van írva, hogy mikor ürítik, szóval ha délután dobod be, és az van ráírva, hogy mondjuk minden nap 10:00-kor ürítik, akkor tudd, hogy azt onnan csak másnap fogják kivenni. Illetve ha ez pénteken történik, akkor csak hétfőn. Vagy nem tudom, lehet, hogy szombaton még ürítik a ládákat, mert a posták is nyitva vannak szombat délelőtt, de ebben nem vagyok biztos.
2011. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!