Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy képzelik azt a cigányok,...

Hogy képzelik azt a cigányok, hogy ők bármit megtehetnek, honnan jött ez? Mi játszódik le ilyenkor bennük?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a lopásokra, óvónő megverésére.

Arra kérek mindenkit, hogy normálisan válaszoljanak, és főleg CIGÁNYOK válaszára vagyok kíváncsi.


2011. jún. 17. 12:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok cigány, de a drága liberalistáknak köszönhetjük!
2011. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja, és nem tévesztettem kategóriát, ez nem politikai, hanem közösségi, kulturális kérdés.
2011. jún. 17. 12:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem fog neked egy cigány sem írni, max ha igen, az is normális.
2011. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Cigánytól itt nem kapsz választ.


De egyébként arról szól a történet, hogy a zsidó liberális jogvédők azt nevelik beléjük, hogy ők egy kirekesztett nép, őket mindenki ok nélkül utálja és hogy csak azért bűnöznek, mert nem kapnak munkát. Egyébként is egy semmirekellő nép, de ezzel az uszítással százszor olyan rosszabbak, mint alaphelyzetben.

2011. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A szélsőségesen liberálisok többségében ateista zsidók.

Zsidó-cigány szövetség van, ennek minden következményével és velejárójával! Egy Sándor Avraham nevű izraeli bizonygatja ezen a linken ( [link] hogy a cigányok héber eredetúek.

"A közreadott esetet időrendileg megelőzte , hogy hazánkban is működő ú.n. messiási közösségben azt tanították, hogy a cigány/roma nép a zsidó nép elveszett része." [link]

Ezért akarják "felkarolni" őket, házat s munkát csak nekik adni, uszítani, mindenféle programot indítni, szép hazánkat népességcserével elcigányosítani. Ezért szabad Nekik minden.

2011. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy ez itt egyik sem válasz a kérdésemre.
2011. jún. 17. 19:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést megválaszoltuk, ez a valóság. Annyiba köthetsz bele, hogy nem cigány válaszolt a kérdésedre. Sajnos erről mi nem tehetünk.
2011. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Hiába várod, cigányok nem fognak itt válaszolni.

Amúgy meg, hogy miért ilyenek? Mert mi Magyarok félünk tőlük (már aki) és hagyjuk, hogy ezt tegyék velünk s országunkkal.

És hogy mi játszódik le bennük? Élvezik, hogy félünk tőlük, élvezik, hogy bármit megtehetnek. Gondolkozz már ember!

Remélem egyszer minden megváltozik és Magyarországon jobb lesz a helyzet.

2011. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

ma 22:33-as: Kikérem magamnak ezt a magyarok nevében írt hozzászólást! Magyar is vagyok és nem is félek a cigányoktól.

Amúgy pedig minden egyre rosszabb lesz, ne kergess álmokat !

2011. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen barátom, de oda írtam, hogy MÁR AKI.

Én nem sok olyan embert látok akik kiállnak magukért, vagy bárki másért. Bár lehet csak rossz körben mozgok. Ez esetben bocsánat, elhiszem, hogy nem félsz tőlük, de én bevallom, hogy én igen.

Amúgy meg én mégis reménykedek benne, hogy pár szívós év után jobb lesz. Mert kell történnie valaminek!

2011. jún. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!