Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten a Retropolis...

Budapesten a Retropolis diszkó mennyire biztonságos hely?

Figyelt kérdés

Haverom szerint tele van cigánnyal, amiben lehet valami mert ugye a Nyugatinál van, plusz egyik szinten cigányzenét is tolnak.

Ő meg nem akar jönni, mert állítja, hogy már meg akarták ott késelni.

Tényleg ennyire vészes?

Ha nem muszáj én se mennék szívesen ilyen helyre, ahol annyi cigó van, mint égen a csillag.


2011. jún. 17. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
én egyszer voltam de régebben, 2 éve kb. akkor nem volt semmi gáz. bár átlagéletkor 30-35 volt :D
2011. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hol nincsen már sok cigó?


Amúgy voltam én is ott pár hónapja, de akkor még nem volt annyira fertőzött. Nem tudom most milyen lehet.

2011. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A napokban olvastam ezt a kérdést, csodálkoztam is, hogy azt feltételezed sok ott a C. Tegnap este voltunk itt majd egy év kihagyás után, most leírom a tapasztalatomat.

Igen, sok van ott, elég sok. Miután bementünk nem telt el fél óra, de már haza is akartam jönni, mert annyi volt. Ráadásul valami oknál fogva (ezt a rendezők technikai problémának mondták) a 3. szintet, ahol csak magyar zenék szoktak menni, meg se nyitották. De hogy a nép ne maradjon mulatós nélkül, felváltva játszottak mulatóst és nemzetközi zenéket a második emeleten.

A tegnapi nap volt az utolsó, hogy én oda betettem a lábam. A zene is rossz volt. Néztük is a barátnőimmel, hogy akkor erre minek tartanak 3 DJ-t. Szóval katasztrófa az egész. Ha ez nem változik hamarosan vagy bezárhatnak szerintem, mert a kutya se fogja odatolni a képét, vagy csak egy szép kis C-gyűjtő lesz. Sajnálom. Régen se volt egy exkluzív hely, de akkor legalább a zene jó volt. Most meg ilyen Hálendá, meg LMFAO-k mentek. Könyörgöm, az mióta retró???

2011. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!