Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olvastam ezt az idézetet, de...

Olvastam ezt az idézetet, de én nem így gondolom, segítesz?

Figyelt kérdés

,,Akkor a legelviselhetetlenebb valaki hiánya, mikor melletted ül, és tudod, sosem lehet a tiéd."


Ez az idézet.

Ez szerintem nem igaz, sokkal rosszabb az ha nem látom akit szeretek és távol vagyok tőle sokáig, ha ott ül mellettem akkor meg már azonnal boldog vagyok!


Ti hogy vagytok ezzel? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2011. jún. 18. 20:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%

Te nem értetted meg ezt az idézetet!

Ez viszonzatlan szerelemről szól, hogy mindennél jobban vágysz valakira aki észre se vesz. Te sóvárogsz utána mindent megtennél érte, de tudod hogy soha nem lesz a tiéd. Pedig ott van egy karnyujtásnyira.


És ez egy nagyon szép idézet és nincs igazad!

2011. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Jól mondja az első.
2011. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%
első válaszoló jól mondja.
2011. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
22%
Bizonyos mértékben egyetértek a kérdezővel. Miért? Mert valóban, sokszor sokkal boldogabbá tesz az, ha láthatom, beszélhetek vele, mintha mit sem tudnék róla. De az elsővel is egyetértek, mert van olyan szerelem, olyan érzés, és olyan helyzet, amikor jobb lenne távol, idővel fakulna, elfelejtődne a dolog, de ha mindig újra ás újra feltüzeljük magunkat, mert mellettünk van, mégsem lehet a miénk, annál rosszabb nem sok van. Tehát helyzetfüggő a dolog. Paradoxon lenne, hogy mindkettőt igaznak tartom? Nem hiszem :) Nem csak fekete és fehér létezik, a világ sokszínű.
2011. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
22%

Én nem értek egyet az első válaszolókkal.

Voltam reménytelenül szerelmes, évekig. A szomszéd fiúba.. Szörnyű volt, az nem igazi szerelem volt. Beteges ragaszkodás egy álomképhez, amit magamnak festettem. Hogyan is szerethetnénk valakit igaz szerelemmel, amíg nem ismerjük?


Ismét szerelmes vagyok évek óta, most már kölcsönös a szerelem. Viszont a barátom külföldi, így sok idő után olyan fordulóponthoz érkeztünk az életünkben, hogy pár hónapot külön kell töltenünk.

Ez a hiány sokkal rosszabb nekem, hiszen tudom konkrétan mit hiányolok.

Azt a fájdalmat meg el se tudom képzelni, hogyha szakítana velem hirtelenjében, és már nem lenne mit várni, csak hiányolni.

2011. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
68%
az első írta le, amit én is akartam mondani, de a 20:47esnek is mondom, hogy te se érted, mert a szerelemhez két ember kell, és ha csak egyirányú, akkor az nem jó.
2011. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Szerintem az első nem jól érti!

Én értem!

Szerintem rosszabb, ha nem is látod sokáig, de ha ott van melletted, akkor boldog lehetsz!

Na mind1 ez az én véleményem!

Köszi a válaszokat, kíváncsi voltam ki mit gondol! :D

2011. jún. 18. 20:56
 8/38 anonim ***** válasza:
Akkor érezzük a szeretethiányt a legjobban, mikor melletted ül a szerelmed, és tudod, sosem lehet a tiéd.
2011. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez az idézet a viszonzatlan szerelemről szól és kész.

Most belemagyarázhatsz mást is, de akkor is arról szól.

Az már más kérdés, hogy egyet értessz-e vele vagy sem.

2011. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Hát nekem akkor is az a véleményem amit írtam!

De nem baj ez, senki sem egyforma! Nektek ez a véleményetek...ennyi...köszi hogy leírtátok! :)

2011. jún. 18. 20:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!