Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mesélnétek Parndorfról?...

Mesélnétek Parndorfról? Milyen árak vannak, érdemes e elmenni oda vásárolni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden nagyon draga es a legdragabb boltok vannak ott mint pl a Gucci.
2011. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mit jelent a nagyon drága? hány euró?
2011. jún. 18. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Konkrétan mi hány euró?? ;)


Amúgy régebben jó volt, most már nem annyira. Nem éri meg messziről oda utazni, mert nem olcsóbb, mint itthon.

max. annyi, hogy ha konkrétan keresel valamit és nem találtad meg itthon, akkor érdemes kint is megnézni.


Pl. egyszer cipővel voltam így, nem volt itthon a méretemben (Sopron, Győr, Szombathely--> ezeket már megnéztem), pedig nekem csak az, és pont az kellett. Pesten lett volna, de Ausztria közelebb van, és amúgy is sok minden útba esik eleve. Így kint vettem meg.


De messziről nem kelnék útra ruhaneműért, mert nem éri meg. Max. ha konkrét dolgot keresek és nem kapok itthon.


Bécsben szoktam kisebb üzleteket felkeresni, de azokat meg azért mert érdekesebb ruhadarabokat találok, mint az ilyen tucat C&A, Takko meg társaiban. Utóbbiakban az akciókat érdemes nézni, Shopping Cityben leárazásokat lehet kifogni pár euróért is ruhákat. De nagyon be kell mákolni. :P

2011. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!