Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszokni erről?...

Hogy lehet leszokni erről? (mindenkiről azt hiszem, hogy tetszem neki)

Figyelt kérdés

Kis szürke-egér lány voltam egész tinédzserkoromban, nem igazán hittem abban, hogy valakinek is tetszhetek. Azóta változáson mentem át, nőiesebben öltözködöm, és van párom is, immár 4 éve.

A gond az, hogy mostanában bárki (férfi) közeledik felém BARÁTI szándékkal én mindig arra gondolok, hogy esetleg tetszem neki. Pedig tisztában vagyok azzal, hogy most sem vagyok egy hétszépség, sőőt, az átlagosnál több szépséghibám van, de mégis.

Van párom, tehát nem várok eszeveszettül egy pasira és minden mondatát félreértelmezem a nagy epedezés közben, hanem csak úgy félreértelmezem a közeledéseket anélkül, hogy tetszene a férfi...

Hogyan lehet leszokni erről??


2011. jún. 22. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
Tetszel,van kedved járni velem?
2011. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tök egyszerűen. ameddig nem adja látható jelét annak, h tetszel neki, addig vedd úgy, hogy csak haverkodni akar.


nekem is volt egy ilyen korszakom, de csak rövid ideig. rájöttem, h nem kell mindenkinek tetszeni, és nekem sem tetszik mindenki.

2011. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!