Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennyire veszélyes a Keleti...

Ennyire veszélyes a Keleti környéke?

Figyelt kérdés

Elsős kolis egyetemista vagyok Pesten, és a héten eltűnt a koliból egy srác, aki utoljára a Keletinél sörözött a haverjaival. Engem nagyon megdöbbentett, most az ő képeivel van tele a koli...itt voltak a szülei is, szörnyű :(


És azóta mindenki mondogatja, hogy hát igen, a Keleti durva hely, főleg éjszaka, meg hallottam, hogy a fél alvilág ott van, meg ilyenek...és most nagyon megijedtem, már párszor jöttem haza úgy éjszaka, hogy a Keletinél szálltam fel a trolira (80), hát láttam már csöveseket, romákat, de meg sem fordult a fejemben, hogy "ennyire" veszélyben lehetek. :(


Mit gondoltok? Persze nem lehet tudni, hogy mi lett a sráccal, remélem, előkerül. De ha öngyilkos lett volna, már biztos megtalálták volna. A többiek szerint elrabolták :(


Holnap lesz a Múzeumok Éjszakája, már nagyon vártam, de most teljesen kikészültem, hogy hogy fogok hazajönni éjszaka, meg úgy egyáltalán :(


2011. jún. 23. 22:13
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
55%

fél alvilág.. :DD

Szerintem Pest alapból veszélyesebb és mindenféle ember járkál ott. Én semmin nem lepődnék meg.

2011. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%

Igen, elég durva.

Rengeteg cigány, drogos (terjesztők és használók is).


Röviden tényleg a fél alvilág ott van, én már csak tudom.. Ilyen körökben mozgott a barátom, engem is vitt magával sokszor. Már nem vagyunk együtt, szerencsére engem hagytak "kiszállni" és nem öltek meg.


Inkább ne menj arra egyedül, főleg ne este 6 után.

2011. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Jó hát hülyén fogalmaztam de azért értitek remélem :D
2011. jún. 23. 22:17
 4/42 anonim válasza:
100%

nagyon észnél kell lenni. de én is mentem már haza barátnőmmel (16 évesek vagyunk) szinházból egy 0:21 vonattal többször is de ha észnél vagy és elég határozott akkor nem érhet para. amúgy sörözött és én nem akarok rosszat mondani arról a fiúról, remélem minél hamarabb előkerül épségben, de ha sörözött akkor valószinüleg volt benne alkohol szóval nem biztos,hogy úgy tudott vigyázni magára. mint pia nélkül....

16/l

2011. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
84%
és mik történneK ott?:O:|
2011. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%

Második vagyok


Amúgy igazából a sráccal bármi történhetett. Pl olyanért levágták egy srác kezét, mert viccelődött azzal, hogy fizethet-e drogot ajándékutalvánnyal.

2011. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
30%
én legfőképpen ezért mondom azt hogy Pestre nem mennék fősulira.
2011. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
72%

"Ennyire veszélyes a Keleti környéke?"


Pest egyik legveszélyesebb része.


"hogy fogok hazajönni éjszaka"


Mint mindig. Budapest a hasonló méretkategóriájú városok nagy részénél sokkal biztonságosabb. Néhány környék kerülendő, de a város nagy része elég tiszta.

2011. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
48%

úristen. én a 16/ l vagyok és miket olvasok...

e tényleg parás hely de milyen hülyeség már ,hogy este 6 után ne menj oda...

igen sok ott a bünőző/roma/ díler de nem ölnek meg ha nem keveredsz olyan helyeztbe.

2011. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 voltam, amikor belémkötött pár drogos cigány...


Pedig csak sétáltam, szinte már futottam.


De ha nem ismered meg, mik vannak ott, nem is fogod elhinni, szóval mind1. Biztos hihetetlen, hogy vannak ilyen dolgok...

2011. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!