Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a melegeket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 14:39
1 2
 1/18 valakiakitnemismersz ***** válasza:
39%
Mert undorítóak!Most komolyan gondolj bele egymás végbelében turkáló férfiak... mondanom sem kell gusztusos.Meg nem véletlenül van 2 nem.
2011. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem van három meleg barátom,közülük az egyik leszbikus és érdekes módon sokkal méllyebb dolgokról tudok velük beszélni,sokkal toleránsabbak mint sok hetero.Persze biztos vannak kivételek, de én nem utálom őket.
2011. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 valakiakitnemismersz ***** válasza:
64%
A másik pedig a felvonulásaik az hogy mindenhol mutatni akarják magukat hogy ők mennyire trú melegek.Csinálj otthon akkor nincs probléma.De az hogy kiviszik az utcára meg büszkeség napot szerveznek az már mindennek a teteje.
2011. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Én csak azokat a majmokat utálom akik a felvonulásaikkal provokálják a népet. Őket odaadnám a kopaszoknak had játszadozzanak velük.
2011. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem utálom őket, nekünk is van a közvetlen családban egy meleg fiú. Azt utálom, mikor ezt hangsúlyozza, erőlteti, nyomatékosítja valaki. (pld. felvonulás. minek? én se járok felvonulásra, mert hetero vagyok!).
2011. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos Magyarország még mindig tele van homofóbokkal.Talán pont azért vannak ilyen felvonulások,hogy kevesebb legyen a gyűlölködés,de sajnos itt mindig is voltak és állíthatom,hogy lesznek is.Csak Angliába ha kimegy az ember és megnézi ott hogy zajlik egy ilyen felvonulás azthiszem magyarok csak néznének.Ott nem kell kordon, nem kell ennyi rendőr, mégis megférnek egy helyen a melegek és a heterók,pedig valamennyivel többen vannak
2011. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Mert az emberek nem értik azt, hogy a melegség az egyetlen megoldás a túlnépesedésre.
2011. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Fujj akkor menjenek Londonba!!!
2011. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 valakiakitnemismersz ***** válasza:
65%
"Talán pont azért vannak ilyen felvonulások,hogy kevesebb legyen a gyűlölködés" Pont emiatt a felvonulások miatt van a gyűlölködés ha megtartanák maguknak nem lenne senkinek se gondja velük.... én se kiabálom ki a nagy világba hogy hetero vagyok...
2011. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Mo pont hogy elöregedő társadalom, nem hiába kapnak támogatást a 3 gyerekes családok, szóval a meleg kapcsolatok pont hogy ennek nem kedveznek. a kapcsolatukból nem születhet gyerek, így a társadalom szempontjából sem hasznos az ilyen kapcsolat.
2011. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!