Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai fiatalok bulizási szokásairól?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
zsííír a buli!
2011. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
i just say hello... majd le*** a csaj
2011. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez miféle kérdés ? Az 1960-as évek fiataljai mit gondolsz hogyan buliztak ? Ittak, meztelenül tevékenykedtek a szobában csoportosan stb.

Az 1920-as években is nagyon pajzánok voltak az akkori fiatalok.

2011. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem mivel az életben is változtak az értékek 10-20 évvel ezelőtthöz képest, ezért a bulizási szokások is, pontosabban a régen is meglévő problémák váltak általánossá. Ilyen például a mértéktelen pia,cigi, és a mai rendszernek köszönhetően - ami nem képes vagy nem akarja meggátolni a terjesztését - a drogok fogyasztása és ezek előtérbe kerülése. Egyébként aki normális, az manapság is (és 20 éve) is a szórakozás öröméért, józanon bulizik, csak egyre kevesebb az ilyen.
2011. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Én 22 éves vagyok és nem nagyon értek egyet kortársaim

bulizási szokásaival.Egyszerűen nem értem mi értelme annyi

pénzt kidobni még hogy van is marhaságokra.

Itt persze nem magára a bulira hanem azt követő piák tömkelegére gondolok.

Mert semmi értelme attól senki lesz nagyobb lemer húzni jó

pár felest kísérőt a torkán.

Aztán részegen égeti magát.

2011. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én punk vagyok és rendszerint bebaszok és okádok.
2011. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményetek a mai fiatalok bulizási szokásairól?"


Nincs véleményem, mivel nincsenek bulizási szokásai a mai fiataloknak.


Máshogy buliznak az elit gimnázium matektagozatos osztályának főkockái, megint máshogy az ő divatosabb viselkedésű évfolyamtársaik, és megint máshogy a szakmunkásképzősök vagy a putrilakók.


Mint ahogy 100 éve is máshogy buliztak az arisztokrata fiatalok, mint a parasztok.


100 éve az arisztokrata fiatalok pl. bordélyházba jártak, míg a parasztok kocsmába, és a buli csúcsa a verekedés vagy a bicskázás volt. 100 éve nem sokan fogyasztottak speedet meg ecstasyt, helyette ittak. Az értelmiségiek viszont már akkor is szívták az ópiumot.

2011. jún. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!