Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Véleményed az alábbi videókról...

Véleményed az alábbi videókról? Www.Youtube.com/watch? V=DIUlShDZA-I www.youtube.com/watch? V=YH2W-KwQT-0&feature=related

Figyelt kérdés
Várom a hozzászólásokat. Gondolom csak Mo-n megy ez...
2011. jún. 27. 11:49
 2/7 anonim ***** válasza:

mélyszegénység :D:D

kommentek meg... és még mi vagyunk rszassizták? mi az h a magyarok b.ák a tehenet meg nem csinálunk semmit?

mocskos orkok!

2011. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 'bíemvé' meg a 'porse' a szabadulást követő bulin mindig főszerepet kap. Normális országokban kuss van nekik itt meg ők a kiskirályok... A diplomások meg minimálbéren kínlódnak! Ez magyarország. Szebb jövőt!
2011. jún. 27. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:

ilyen gizda "kissebségiek" (mert nem szabad cigányozni) nálunk is vannak.

gyerek most érettségizett le és pénteken meg szombaton volt a nagy ünneplés. közel 600 rokon/barát gyűlt össze.

van velük szembe 3 üres porta és befogták parkolónak. tele volt x3, x5, x6 bömössel meg E, S, CLS, CL Mercikkel meg a soksok audival, volt még cayenne poshe is, meg H2, meg Escalade stb...

1 marhát meg vagy 50 tyúkot vágtak le meg 1 birkát h egyenek a szegény rokonok, mert a segélyből nem telik rá. ;)

600 emberen közel 2mázsa arany.

munkahelyük nincs de bt-ken, kft-ken át sikkasztanak. ballagó gyerek bátyát tavasszal ültették le 400milla sikkasztással stb...

és most elnyomásról meg kirekesztésről beszél mindenki??? na nemááár

neked is szebb jövőt

2011. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és azt elfelejtettem írni h ballagására kapott egy 2 fős utazást spanyolba 2 hétre, és 1 Hamann optikás M6 BMW-t h a fősulin is raj legyen mert jogásznak taníttatják a szülők.
2011. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztos rendes és nem korrupt jogász lesz belőle ha esetleg sok kenőpénzzel elvégzi...:D Tudom én vagyok a rasszista. De szakmát tanult és diplomás emberek nélkülöznek ahogy a sok évig tanult orvosok és ez szégyen!!!
2011. jún. 27. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:

nyugi ő nem fog nélkülözni a diplomája mellett :D

kenőpénz?? mivel nem gyanusítod szegénykét

2011. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!