Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki az a Jenna Marie Mason?

Ki az a Jenna Marie Mason?

Figyelt kérdés
megtalaltam facebookon magyarul ir a kepeihez de google-on is fennt van meg allitolag valami "emo" modell.
2011. jún. 30. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
jó kérdés én is ma találtam ráOo sok fake emberke van,aki az ő képeivel van fent face-en,de am fogalmam sincs,h mi fán terem,de érdekelne,h most ki is ő:'DD
2011. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Thelajk.hu-n talaltam ra es megneztem a hozzaszolasokat es irt egy lany olyat hogy Jenna<3O mindig szep *-* vagy valami ilyesmit.Es beirtam facebookra is megis talaltam
2011. jún. 30. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
megtaláltam az eredeti csajt és nem magyar...már a nevéből kivehető,de még azt is olvastam h west balkáni balesetben oda veszett az iker testvére....ki érti ezt....
2011. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat igazabol csak azert hittem hogy magyar mert az emosok ilyen allneveket csinalnak hogy diamond meg ilyen sz.rok -.-
2011. jún. 30. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
jah tudom-.- engem is leginkább az érdekelt,h most ez ki vagy mi,mert nem tudtam,h most magyar vagy semOo am nincsmit:D
2011. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő egy amerikai modell.:)
2011. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Jenna Marie Mason egy amerikai SiteModel ( [link] 1994. május 23-án született. 3,5 évig modellkedett, de mivel előttem is írták, hogy sokan villognak vele a fb-on, ezért abbahagyta a modellkedést. Jelenleg azt hiszem Los Angeles-ben lakik a családjával. A West-balkan-os sztori pedig hülyeség. Nincs ikertesója. 2 kisebb tesója van, akik ikerek, de mindkettő él is virul. Egyébként is 2010-ben születtek, szóval esélyük nem volt a west-balkanban bulizni, a másik pedig, hogy Jenna soha nem járt Magyarországon. Nem EMO, hanem Site... :)


Azért remélem segítettem. Weboldala, fb profilja nem publikus a sok lopás miatt. youtube csatornája van, az pedig:

http://www.youtube.com/jennaxbaby94


Üdv.

2012. jan. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]


valaki nem tudja a nevét? vagy hogy hol vehetem fel vele a kapcsolatot?

2015. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!