Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatok barátokat? 20L

Hol találhatok barátokat? 20L

Figyelt kérdés

Nem tudom hol keressem azokat az embereket,akik egész nap a gép előtt rohadnak azért mert nekik nincs senkijük akivel lóghatnának.

Magamról: 20 éves lány vagyok,sportos,bármilyen sportos program jöhet.Igazából nincs az a program ami ne jöhetne.

Rengeteg hobbim van,nem vagyok gátlásos,sem ronda,sem túl otthon ülős,alig járok bulizni,nem dohányzom,szeretem a természetet,a kulturális programokat is: színház,opera,hangverseny. De fogalmam sincs hol találjak "magányos" fiatalokat.Ha most mondja valaki,menjek színházba és ott,az sem jó mert egyedül nem megyek.Vannak barátaim de most szinte senki nem ér rá nyáron mert utazik ez az...Budapesti vagyok.


2011. jún. 30. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
A facebookot probáltad már?
2011. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Kár hogy Budapesti vagy ,mert akkor találkozhattunk volna:)
2011. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia, menjünk el kirándulni :D én 21 éves, Pest közelében lakó lány vagyok, és halálra unom magam a nyáron. Mindenki nyaral, meg bulizik, nekem nem igazán van pénzem (egy buli 4-5ezer Ft...nem fér bele, na), munkát keresek, de nem kaptam még.
2011. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Első,most nem gondolod komolyan hogy facebookon fogok zaklatni embereket?:D


Menjünk kirándulni!:)

2011. jún. 30. 20:43
 5/21 anonim ***** válasza:

Hát én benne vagyok tényleg :) bár most f*s idő van.

Amúgy hogy hívnak? Mesélj valamit magadról, hova jársz suliba ha jársz, vagy mivel foglalkozol, milyen hobbijaid vannak még?

2011. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hová menjünk kirándulni?
2011. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Pest közelében (Budaörs fele, vagy Pomáz irányában) van jó pár frankó kiránduló hely. Én régen jártam az ex pasimmal, de mostanában nincs már kivel, a barátaim nem ilyen természet centrikusak...
2011. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
első mégis hogy gondoltad XD csak írjon be egy nevet a keresőbe azt jóvan? én amúgy eléggé unatkozok csak gépezek azt annyi :D
2011. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Vagy akár: 20:41-es egy 40 éves pedofil:D Szerintem sok helyen lehet barátokat találni, de nem a gyakorikérdéseken;)
2011. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nevem "különleges" csak azért nem szeretném leírni mert a sok szatír zaklatni majd facebookon,hazudni meg nem akarok:D

BME-re járok Építőmérnökin tanulok.Szeptembertől másodikos leszek.

Hobbik: Logikai játékok,extrem sportok(sziklamászás falmászás).Nem mondható hobbinak de szeretem a jó filmeket és szeretek olvasni.Imádom a tortákat :D

2011. jún. 30. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!