Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek az egyik legjobb...

Mit tegyek az egyik legjobb barátom játék függő!?

Figyelt kérdés
15 éves lány ráadásul és napi 6-8 órát a gép a előtt ül és játszik ami még a mai világba ,,normálisnak" is betudható lenne DE ott él teljesen alig van élete az élő világba pár hónap alatt majdnem 1 egészet romlott a suliba az átlaga (most például 48 órát fenn maradt alvás nélkül és este-hajnalba játszott) illetve ha azt mondom az ott megismert haverjaira hogy hülyék akkor velem kezd el ordítozni....Hogy szoktassam le ?
2011. jún. 30. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kend el a száját ebben a játékban és akkor nem fog neki annyira tetszeni.
2011. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Giskard válasza:
Mit játszik?
2011. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szedj le aimbotot baxd rá aimot párszor és megunja
2011. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szerintem erről már nem fogod tudni leszoktatni, nincs remény, csak egy féleképpen lehet, de sztem abban nem hinnél.
2011. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló annyiszor verem meg amennyiszer akarom. Én kevesebbet játszok sokkal..napi fél 1 óra de tehetségesebb vagyok.


Kedves 2. ez léynegtelen.


Kedves 4. megtudhatnám azért ? Kérem..

2011. jún. 30. 21:56
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól hogy milyen játékokkal játszik,ha MMORPG(online karakterfejlesztgetős játék),akkor nagyon nehéz dolgod lesz. De a kora mellesleg eléggé durva, ha 15 éves akkor még alig járta ki az általánost...Hogy engedik neki egyáltalán a szülei?Talán ha jeleznéd nekik,együttes erővel le tudnátok szoktani.

Ne nézd semmiképp gyogyósnak a barátnőd, az internet, főleg a játékok rettenetesen függővé tudják tenni az embert,tapasztalatból tudom.

2011. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
azt csinál szabadidejében amit akar. ez az én véleményem. milenne ha játszanál vele, és nem a plázap*csás vásárolgatásokkal foglalkoznátok egésznap
2011. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

4. válaszoló vagyok


a válaszom vallásos, nem tudom hogy te az vagy-e?

2011. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az...ateista se vagyok de nem kimondottan vallásos.

Én fiú vagyok kedves pláza....**s vásárlós válaszoló.

És nem MMORPG-zik hanem FPS-ezeik (Mész oszt lősz) aztán a szülei váltak apjával él együtt aki nem foglalkozik Vele anyja nem tud mitcsinálni szerintem de majd megprobálom.

ÉS NEM SZABADIDEJÉBEN JÁTSZIK! Csomó helyre ne ment el mert játszott alvás heylett játszani szerintem nem szabadidős cselekvés...

2011. jún. 30. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!