Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten hol van olyan hely...

Budapesten hol van olyan hely ahova az animés arcok járnak?

Figyelt kérdés
gondolok pl.egy teaházra vagy bármire ahol lehet barátkozni animés emberekkel. :DD
2011. jún. 30. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Japán nyelviskola.
2011. júl. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nm hiszem h japán nyelviskolába anime fanok járnának. Oda max olyanok járnak akik megakarnak tanulni japánul mert mennének ki dolgozni oda vagy valami...
2011. júl. 4. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Az az elvetemült ember aki japánul akar megtanulni többségében anime fanok, ismerek 1-2 ilyet és úgy mesélnek az órákról mintha anime szakkörbe mennének.

Vannak animés oldalak, azoknak meg fórumjaik, ahol esetleg szerveznek találkozókat, ha drágállod a nyelviskolát. Általában rondák is, de az egyéni probléma.

2011. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Régen volt egy hely az volt a neve h moonlight meido.

Egy japán-animés teaház&club volt ahova bárki mehetett bármikor és teljesen japán stílusú volt az egész, hely, animés festmények a falon stb-stb. Oda járt régen minden animés emberke, elég elterjedt volt Budapesten amennyire én tudom. Csak pechemre nem rég tudtam meg, hogy volt egy ilyen hely és már egy fél éve bezárt. :(

am kösz a válaszokat, és valószínűleg akkor az marad, hogy figyelem az animés oldlak fórumait, hogy mikor szerveznek valami találkozót. :D (még jó h július végén lesz anime con)

2011. júl. 5. 21:04
 5/5 Chrisxxxholic válasza:
Hát, nem is olyan régen nyílt egy "Black Ichigo" nevű teaház:)) Emellett van 1-2 anime bolt is:D
2012. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!