Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindenki! Jelenleg hány...

Mindenki! Jelenleg hány százalékban adsz hasznos válasz itt a Gyakori kérdések közösségében?

Figyelt kérdés

Itt majd láthatjuk a változást.

És a szám értékre vagyok kíváncsi ami a válaszaidnál most az X helyén van.


"A válasz írója X %-ban hasznos válaszokat ad.


Tudom ez nem a valós, mert sokan tetszés indexnek nézik.


2011. júl. 1. 09:28
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
mindjárt kiderül:)
2011. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
2011. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Nem kétlem senki esetén hogy a válaszai valójában hasznosabbak. Csak igen sokan tetszés nyilvánításnak nézik a kezeket.


A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:49

2011. júl. 2. 00:35
 14/29 anonim ***** válasza:

83%-os vagyok.

Elég nyersen mondom ki az igazságot (vagy legalábbis, amit én annak vélek), mert sokan csak tötyörögnek és nem cselekszenek és nagy baromságra készülnek vagy benne vannak és az igazság fáj nekik, mások meg nem bírják elviselni, hogy nem kendőzöm el. (nem bunkón mondom, csak indulatosabban)

Túl prűdnek is tartanak, mert nekem fontos a hűség (soha nem lennék hűtlen, ezt anno megfogadtam, mert szüleim csalfák voltak és nagyon rossz érzést kelt a mai napig bennem, így nem is tudnám megtenni, de nem is akarnám).

2011. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Én csak 78%-os vagyok. Pedig eü. rovatban mindig jó választ adok.

Csak pár hazai politikával kapcsolatos válaszomnál, ezt népszerűségi indexnek használják hasznosság helyet. Pedig nem is elméleti szubjektív dolgokat mondok. Csak azt hogy ha az a helyzet, akkor mit érdemes tenni.

Rovatonként más a népszerű.

2011. júl. 5. 14:54
 16/29 anonim ***** válasza:
Ha értelmes emberek döntenék el a válszaim helyességét, akkor valószínű 95 %-ban helyes válaszokat zsebelhetnék be. De sok buta irigy, hozzá nem értő pontoz és mivel teheti: naná, hogy lepontoz.
2011. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Értlek.


A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:56

2011. júl. 5. 15:12
 18/29 A kérdező kommentje:
Eddig -1% vagy semmi változás, és tartja magát aki eddig írt.
2011. júl. 5. 15:30
 19/29 anonim ***** válasza:
Ha orbitális baromság a kérdés, vagy a kérdés feltevője képtelen megfogalmazni egy értelmes mondatot magyarul, akkor igyekszem a létező legnagyobb hülyeséget válaszolni.
2011. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

A díszeseknek például csak az jár?


A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:41

2011. júl. 5. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!