Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megtekinteni...

Hogyan tudnék megtekinteni egy 15 évvel ezelőtti gimnáziumi tablót? Nem az enyémet. E-mailben el tudják küldeni ha kérem? Vagy egyszerűen besétálok az iskolába és megkeresem a folyosón? Főiskolán / egyetemen is készülnek tablók?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

tudtommal egyetemen évkönyv van.

A középsulikban pedig attól függ. Ha digitalizálták a tablót, akkor lehet a suli honlapján is fenn van. De ez még annyira nem elterjedt. Szóval marad a bemész és keres módszer.

2011. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És nem baj, ha csak simán besétálok az iskolába ?
2011. júl. 1. 16:01
 3/3 Dj Dév válasza:

De Baj hát a portásal kell beszélned ha van ha nem akkor meg az igazgatóval. Hogy mitt akarsz meg engedik e vagy nem?? Stb.. Ha csak besétálsz akkor akár még rendört is hívhatnak rád!!Hivatalos Intézmény olyan mint ha én bemenék a egy vad idegen lakásába!! Csak azért mert nyitva van a lakás és én kersni akkarok valamitt!

nekem el hiheted!!!

2011. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!