Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen idézetet írjak egy...

Milyen idézetet írjak egy napló elejébe?

Figyelt kérdés
Azt ajándékozok édesanyámnak, nem tudom mit kellene írnom az első lapra, de valamit szeretnék. Egy idézetre gondoltam. Tudtok jót?
2011. júl. 2. 01:19
 1/5 anonim válasza:
100%

"Semmi sem fejeződik be. A történetünk valaki más meséjének a közepén kezdődik, csak ki kell bogozni az elbeszélés összegubancolódott szálait." (Joanne Harris)


"Mert az anyaszív gyenge virágocska, az öröm aranyeső, a bánat méregeső rajta." (Nyirő József)


Remélem tudtam segíteni. :)

2011. júl. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Lehet egy saját kis szöveg is jól esne neki,mert mégis te irted.:) de pl mondjuk:


"Ne titkold el mi szívedben él, nem kell, hogy szebb, s jobb legyél. Nem hatnak rám gyönyörű szavak, csak mutasd meg nekem önmagad." (ez számomra olyan,mintha kicsit a napló irta volna az irojának,hogy itt öszinte lehet.:)..:) szerintem.. vagy szép idézeteket lehet találni sokat,csak hogy kapcsolodik a naplóhoz..:) Esetleg szeret valamit anyud? mert ahhoz kapcsolódóan is lehetne.

2011. júl. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a segítségeteket! A második válaszoló idézetét írtam az első lapra, a nyitóoldalra pedig írtam egy személyes "szöveget".:) Mégegyszer nagyon köszönöm!!:)
2011. júl. 2. 02:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes választás és döntés! (Szerintem)
2011. júl. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.:) Remélem örülni fog neki.:)
2011. júl. 2. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!