Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem van valami rossz...

Csak nekem van valami rossz érzésem ha látok egy kínait?

Figyelt kérdés
mint pl, egy kínai áruházban.. vagy a tv-ben a filmben szereplő chaki chan
2011. júl. 2. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem rossz érzést vàltanak ki, hanem az jut eszembe, hogy sokszor mi az amit megesznek.
2011. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 emolány ***** válasza:
25%
Nekem nem én nagyon is kedvelem a kínaiakat.
2011. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

igen

kínafób vagy


Ne menj kínai áruházba, ne nézz Jackie Chan filmeket stb.


ja és kamu a kérdés....

2011. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

"valami rossz érzésem"

Ezt meg hogyan kell érteni?

2011. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Én csak azért "utálom" (nem is utálom, hanem nem idevalónak érzem őket), mert elveszik a munkát. Eladják itt a kínai nép által készített cipőt olyan aljasan olcsó áron, hogy Magyarországnak nem éri meg pl.: cipőgyárat, technikai masinákat gyártania/csinálnia. Nincs munka! Minden kínai! A micro, a laptop, a kabát, MINDEN! Talán a bútorok nem kínaiak. És ha ez még nem elég, még iszonyatosan ócskák is... Nekem ez a "rossz érzés" van velük szemben. Politikai és gazdasági okok.

22/N

2011. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
:O
2011. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Kései Sirató ***** válasza:
Hát ez az, hogyan érted: félsz tőlük, sajnálod őket, lenézed őket, utálod, vagy pedig miii?
2011. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"ja és kamu a kérdés...."


Igaz hogy csak véleményt kérdeztem de nem gond


Hát nem tudom, félek tőlük.. Vagy nem tudom mihez hasonlítani ezt az érzést, ha látok egy kínait akkor már félek és mennék máshova.. Nem tudom mi ez az érzés!

2011. júl. 2. 20:57
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Pff, akkor neked nem ajánlom, hogy Kelet-Európán kívül bárhová külföldre menj, még Bécsbe se, nehogy szívrohamot kapj a sok nem európai ember okozta sokktól:)
2011. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
"chaki chan" :D
2011. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!