Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a baj a metalosokkal?

Mi a baj a metalosokkal?

Figyelt kérdés

Vegyük pl az öltözéküket. Mi a baj azzal, ha valaki zenekaros, fekete, vagy terepmintás ruhákban van?

Én is metalos vagyok és azért kérdezem, mert ilyen ruhákban vagyok hétköznap, mert ebben érzem jól magam. Munkahelyen munkaruhában vagy bizonyos alkalmakkor öltönyben vagyok.

Sokszor azt hallom, hogy az ember majd kinövi ezeket. De azt miért nem hallom, hogy kinövi mondjuk a rap zenét vagy a diszkózást?


2011. júl. 5. 14:48
1 2
 1/11 hümi válasza:
nekem egyik ismerősöm is az, és egyáltalán nem zavar mert nagyon is illik hozzá.. :)
2011. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Régebben én is ilyenekben jártam, de a zenekaros póló elég sablonos, a hosszú haj rohadt kényelmetlen intenzív mozgás közben. A zenei ízlés nem változott és a hidegebb, szutykos időben maradt a bakancs, mert nincs nála kényelmesebb rossz időben. A kényelem lett a fő szempont nálam spártaian egyszerű öltözékkel, a terepruhát is inkább erdőben viselem, bár azt szoktam utcán is. Egyébként meg, hogy egy kis cpg-t idézzek:

"Öreg kecskék tépik magukat

Lobogtatják hosszú hajukat

Ez majdnem disco mondom én

Ó a hard rock már nem él"

2011. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
és mi olyan kényelmes a bakancsban te punk?
2011. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A metálosokkal semmi baj nincs.


A pózerekkel van baj, akik magukat csak úgy tudják definiálni, hogy leisszák magukat a sárga földi, botrányt rendeznek szórakozóhelyeken, stb, de ha meg kell nevezni öt metálbanda öt albumát, akkor gondban vannak.


Amúgy a közelebbi ismerőseim elég nagy százalékát teszik ki a metál műfaj rajongói, és jó részük könyvelő, orvos, vagy mérnök.


Metálos nem attól lesz valaki, hogy játssza az agyát.

2011. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ma 15:39 pl nem ázik be 2 centi víztől, a nadrágod nem lesz csupa sár, és egy eredeti swat bakancsnál még nem volt kényelmesebb lábbeli rajtam, esetleg egy régi adidas sportcipőmet volt hasonlóan jó érzés viselni (mármint úgy értem hogy a lábamnak jó érzés nem az arcomnak mielőtt félreértelmeznéd).
2011. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na így már egyet értek
2011. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem senkinek semmi baja nincs a metalosokkal...legalábbis az értelmesebbeknek.Olyan van persze,hogy valakinek nem tetszik a stílusod,és ezt észre is veszed az illetőn.


Az emberek rosszul fogalmaznak,rossz kifejezés az,hogy valaki kinövi ezt a stílust.Valójában ők a változásra gondolnak,ugyanis mindenki változik valamilyen mértékben.


Régen én is hatalmas metalosnak éreztem magam.Noha a zenei ízlésem azóta sem nagyon változott és még mindig hordom a régi ruháimat,de azóta már találtam és átéreztem csomó más jó dolgot is,amelyek legalább akkora hatással voltak rám,mint a metal.Hihetetlenül kiszélesedett a látóköröm,rengeteg dolog hatott és hat is rám.A metalra már nem úgy tekintek,mint életfilozófiára,hanem mint szórakozásra és lelki táplálékra.

Persze ez csak az én történetem...


19/L

2011. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
nekem az a bajom, az emberekkel akik metálosnak, rockernek vagy bármi másnak nevezik magukat, hogy nemigaz hogy nincs jobb dolguk mint ezt tenni! azzal foglalkozni hogy a jó kis kinézetük alapján bekategorizálják magukat. nekem ez tök csőlátásnak tűnik, ez a bajom, süt róluk hogy mennyire elutasítanak mindent ami nem az ő világuk.
2011. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a csomó tök átlagosan öltözködő, viselkedő ember között nincsen legalább annyi metálos?
2011. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mit értesz metálos alatt? én azt hogy valaki kijelenti magáról. én minden magamról-kijelentek-valamit emberrel unszimpatizálok. valamilyen szinten. értsd ez alatt annyi erővel én bluesos, poszt rockos stb vagyok.. á nem, nem vagyok én semmi, nyitott vagyok a világra.
2011. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!