Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek direkt nem töltött...

Szerintetek direkt nem töltötte ki a jótállási jegyemet?

Figyelt kérdés

Vettem magamnak egy konyha mérleget,és egy személy mérleget.

A kaszánál mondta az eladó hogy, menjek oda a vevő szolgálati pulthoz,az ott álló srácnak megmutattam a terméket és azt mondta csak a blokkot tartsam meg.

Közbe meg bent az üzletbe mondta az eladó hogy egyikre öt

év garancia van.

Azt is tudni kell hogy srác lehülyézett engem mikor beléptem az üzletbe mert eléggé egyedi a mozgásom és sokan

azt hiszik hogy hülye vagyok.

Amint hazaértem és megnéztem,ott volt mindkettő dobozába

a jótállási jegy.

Srác bele se nézet a dobozba.

Ma vettem a termékeket gondolom most még megírják

jótállási jegyet?!

De akkor hogy lehet ennyire előítéletes csak azért

mert egy kicsit furám mozgok.

Ettől már nem is vagyok ember?

Most menjek vissza én magyarázzam el neki hogy töltse

a jótállási jegyemet!?


2011. júl. 6. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem direkt! Sok helyen X összeg alatt nem kell kitölteni a jótállási jegyet. DE a blokk feltétlenül KELL.(ha gond lesz)

Ne parázz, nem foglalkozik veled senki, főleg a járásoddal nem. :)

2011. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell mindenhez jótállási jegy. Ilyen apróbb dolgokhoz általában sosem. Én már úgy szoktam odamenni a vevőszolgálatihoz, hogy felmutatom, hogy ehhez elég a blokk? Közli hogy igen vagy nem és kész. Többnyire értékesebb dolgoknál pecsételnek csak jótállásit 5-6 ezer forintér nem. (hát még kevesebbért)
2011. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!