Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a "barátnő...

Miért csinálják ezt a "barátnőim"?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel már 3.óta legjobb barátnők voltunk,tök jól kijöttünk,aztán a második félév eléjén történt valami :/.Szóval egyszer mikor lyukas óránk volt,és én másik két barátnőmmel Doodle Jump-ot és Angry Birds-et játszottam a telefonjukon(megengedték), akkor megsértődött rám az óra után mert nem foglalkoztam vele,és nem kérdzetem meg mi baja.A másik két barátnőm se kérdezte meg,de őrájuk persze nem haragudott.Ez volt az eleje.Aztán kb. 1héttel késöbb mikor egy barátnőm szülinapja alkalmából elmentünk fagyikelyhezni8ő is ott volt)akkor engem csak levegőnek néztek,velem nem is foglalkoztak de nemtudtam miért.Mikor megkérdeztem tőlük mi bajuk ők aztmondták semmi,pedig láthatóan volt valami bajuk velem.Akkor 2olyan barátnőm is belekeveredett akiknek semmi közük nem volt az ügyhöz,és elkezdtek nekem irogatni hogy miért nem kérsz bocsánatott x-től(a volt legjobb barátnőmtől).Szóval telebeszélte a fejüket minden hülyeséggel,amikor nem is volt igaz.Meg hogy én nem is tudtam miért kérjek tőle bocsánatot?Na mindegy.Egy barátnőm volt aki kiállt mellettem végig.A volt legjobb barátnőm oszt.kirándulás elött kijelentette hogy már nem vagyunk legjobb barátnők,de indokot nem is mondott.Ezután lezártnak tekintettük az ügyet,nem veszekedtünk semmi.aztán tegnap azzal a barátnőmmel aki kiállt mellettem elmentünk sétálni,és pont találkoztunk a volt legjobb barátnőmmel és a másik két barátnőmmel.Nem értettük miért nem hívnak minket,pedig nekünk nincs velük bajunk,és tudtunkal nekik sincs velünk,de mégis. Elég szar érzés volt :( De ha viszont megkérdezzük mi bajuk velünk aztmondják semmi.Most vszont nincs legjobb bartnőm csak 2elég jó barátnőm,meg a feltételezett barátnőm.Ők barátnők akkor?

Bocsi a hosszú szövegért


2011. júl. 6. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Hény évesek vagytok, 13-14? akkor majd elmúlik. Az ilyen barátságok nem tartanak örökké, az emebrek változnak és idióták ilyen korban (tisztelet a kivételnek).

Lépj tovább, keress új barátokat.

2011. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Nők között nincs barátság. Egy kanál vízben megfojtanák egymást, ha úgy hozza érdekük, és ez kortól független.
2011. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az az igazi barátod aki mindvégig kiállt érted.. A többit ne is vedd ember számba, annyit sem érnek, nem hogy barátok.. Meg amilyen gyerekes a volt legjobb barátnőd, olyan kijelentést tesz hogy már nem vagy a legjobb barátnőm, kb mint az ovodában..
2011. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lesznek majd normális barátnőid ne izgulj, minden tininél előfordulnak ezek. Nekem legalább 5 ilyen legjobb barátnőm volt.
2011. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tetszik a ***** válasza:
Azért, mert nem barátnőid.
2011. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!