Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most hogy van?

Szerintetek ez most hogy van?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátnőm aki állítólag a legjobb barátnőm sosem hív sehova, egyszer nem képes elhívni magához még akkor sem amikor nincs jobb dolga. Amikor pedig én hívom, vagy elmegy máshova, vagy segítenie kell az anyjának vagy kitalál óbégat hogy muszáj-e jönnie. Suliba meg amikor találkozunk jópofizik és tényleg úgy néz ki, hogy ő nem veszi észre, hogy ez nekem fáj. Barátnő az ilyen ? Most kiborult a bili ... ma tudtam meg, de ezt sem tőlük, hogy egy másik barátnőnket + annak a barátnőjét elhívta magához aludni. Mi pedig mind együtt voltunk ma és egy szót nem szóltak nekem.


És az a legrosszabb hogy most rájötttem, hogy anno én is ezt csináltam egy nagyon kedves barátommal, pedig szerettem.

De annyit tudok, hogy én odafigyeltem rá és nem csak akkor találkoztam vele amikor muszáj volt, pl:suli, busz, tánc stb.



Megérdemlem szerintetek ?

A régi barátomtól kérjek bocsánatot?

És ezzel a barátnőmmel mit csináljak ? Ő nem veszi észre magát.



Előre is kösz.

18 / L


2011. júl. 8. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Most így látod, hogy milyen rosszul eshetett neki, ha szeretnéd 'feléleszteni' a barátságotokat, akkor keresd meg ezzel:)

Biztos, hogy annyira jó barátok vagytok, ha így viselkedik veled? Szembesítsd ezzel, mert lehet, hogy neki ez tényleg nem tűnik fel.. Ha meg direkt csinálja, akkor túlértékelted a barátságotokat. Mindenképpen beszélgess vele erről!

2011. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!