Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi van a mostani Exit magazin...

Mi van a mostani Exit magazin horoszkópjában?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa kérésem lenne... a kezembe akadt a mostani Exit magazin (Harry Potter van az elején), és az utolsó oldalon a horoszkópban olyat találtam, amit mindenképpen meg szerettem volna mutatni valakinek. A magazint viszont nem tudtam magammal hozni, amit azóta is sajnálok. Megtenné valaki, hogy lefotózza/beszkenneli azt az oldalt, és feltölti valahová, ahol meg tudom nézni? Két perc az egész :) Nagyon hálás lennék érte! :) Kösziköszi!
2011. júl. 8. 20:17
 1/1 The Mastermind válasza:
Meglepő, de pontosan ebbe a problémába futottam bele én is. Azzal az apró különbséggel, hogy nekem a jégkorszak akárhányas szám horoszkópja lenne fontos. Ha valaki lenne olyan jó és...
2012. júl. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!