Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szereted Magyarországot?...

Szereted Magyarországot? Miért igen? És miért nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 14:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Az országot és a magyarokat szeretem. Az élősködő népeket (zsidó, cigány...), akik a nyakunkon élnek azokat utálom.
2011. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%

Jaj, a miértre elfelejtettem válaszolni. Nem tudom, egyrészt mert ide születtem, másrészt gyönyörű a táj és finomak az ételek, no meg az egri házi borok. :)

Továbbá ide még annyira talán nem ért el a fertő... Bár már itt is istenítik a melegeket, de azért arányaiban kevesebben, mint máshol.

2011. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Igazából nem sokat ismerek belőle, csak ahol lakom. Nyaralni ritkán megyünk mivel kevés a pénzünk. De mindenhol csak a rosszatt hallom, a panaszkodást. Ez vagy igaz, vagy nem, de ha igaz is, az embereknek sem így kéne hozzá állniuk. Mindenki panaszkodik, lehúzza a másikat. És ez engem is kezd elutasítóvá, agresszívvá alakítani. Tehát nem szeretem, ha tehetem elköltözök majd. Vagy összejön vagy nem.
2011. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

Szeretem, mert viszonylag jól meg lehet élni egy jó állással, az emberek barátságosabbak, mint általában máshol és az ország maga gyönyörű.

Nem szeretem, mert hatalmas a bürokrácia és a korrupció, nagyon kevés a becsületes ember felsőbb körökben, szinte mindenki önző és irigy. Illetve utálom az átlagos magyar mentalitást, miszerint "minden szar".

Amit meg kifejezetten utálok, az öregek begyöpösödött, szocializmus által kifejlesztett, semmire sem nyitott gondolkodása.

2011. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Magát az országot szeretem,csak a Magyar mentalitást és gondolkodást,lehetőségeket,amiket mindig elém raknak és ha kell akkor fogadd el ,ha nem kell akkor tűnés!!... jelszóval Na ezt nem szeretem.
2011. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon szeretem,és nagyon hiányzik.

PL: most is bárcsak otthon lehetnék Magyarországon még akkor is ha 40 fok van,és izzadok..mert én lassan 5 éve nem éltem át kánikulát..Ma is csak esik az eső,és jó ha van 18 fok meleg..

(angliai lakos)

2011. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Szép tájak, finom ételek, ezekkel egyetértek, bár ilyenek is akadnak szép számmal külföldön. Ám sehol másutt nincs ilyen rossz életszínvonal az uniós országok közül. Röhejes a minimálbér, ellehetetleníti a kormány a szegényembereket. Ez a rendszer változásokat kíván. Emiatt utálok itt élni, de pillanatnyilag nem tudok ezen változtatni. Ide születtem, ez a hazám, de sajnos ezek utánnem tudok büszke lenni rá!
2011. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Van egy ideálom, melyben az emberek nem lopnak, nem csalnak, nem verik át egymást, de megéri tanulni és dolgozni, valamint szorgalommal és becsületesen bármit elérhet az ember. Ha ilyen lenne az ország, feltétlenül szeretném, de sajnos más a helyzet, ezért törekedni kell arra, hogy ilyenné váljon. Amíg látok erre egy kis reményt, nem adom fel. Úgy vagyok az országgal, mint a szülő, aki a nagyon rossz gyerekéből akar normális embert nevelni.
2011. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nem gondolkodtam el rajta de magamon kívül senki és semmi sem érdekel és ebbe beletartozik ez is.
2011. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

szeretem: a magyar ételek, italobk /borok stb/ tájak meg magát a nyelvet

nem szertem: a nyelvet nem használják ki az emberek nagy része régen

néha ha láttom a tv-be a /hivatalosan is magyar müsorokat/ néha már fáj amit látok benne

nem vagyok rasszista de néha ha több romát láttok az utcán mint magyart az is pl. már sok nekem

2011. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!