Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok! Vette már észre fiú,...

Lányok! Vette már észre fiú, hogy átáztatok menstruáció alatt? Ha igen, mit szólt, hogy viselkedett Veletek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondta hogy ott a felmosó, töröljek fel fel magam után.
2011. júl. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán ez még a jobbik eset. Egyébként én is fiú vagyok, de van egy lány barátom, akivel ilyen dolgokról is szoktunk beszélni. Köszönöm a választ és várom a többiekét!
2011. júl. 12. 08:03
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Velem történt ilyen,normálisan szólt nekem,hogy mi a helyzet..

Én persze elég cikinek éreztem,nagyon rég történt ,azóta rájöttem,hogy normális emberek nem rökönyödnek ,vagy nevetik ki ezért a másikat,hiszen amugyis nagyon kellemetlen

2011. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hála Istennek még soha! :)
2011. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen még nem volt.

Olyan igen, hogy exeméknél voltam wc-n, és nem vettem észre, de a deszkán ott maradt némi vér. A faterja vette észre, lepucolta utánam, aztán elmondta az exnek, aki utóbb megjegyezte, hogy a budijukban felejtettem a vörös hadsereget, de poénosan kezelte a dolgot, nem szemétkedésként. A faterja sem akadt ki, megesik az ilyen.


Értelmes ember amúgy nem akad fenn ezen az átázás dolgon se, kínos, de a női nem egyik lehetséges velejárója, ez van.

2011. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!