Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik korban élnél szívesen...

Melyik korban élnél szívesen és miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%

én most :'D abból h teccik az idei divat,fejlett a tudomány :D

de viszont vissza mennék abba az időbe mikor anyukám még kicsi volt :D mert minden sokkal olcsóbb volt :/

14/l

2011. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Én az Ókori Rómában az elő és második században. Ez nem csak kor de hely is.

És hogy miért, mert ha egyik életemben ha rabszolgának születnék is, a következőben egy kulturált korban normálisan élhetnék. Bár szabados is sok volt akinek irigylésre méltó élete volt.

2011. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ma 15:41-es Egy átlag hajszárító egy eheti bérbe került. Azért az nem nevezném olcsónak.
2011. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
A tartós fogyasztási cikkek egyre olcsóbbak és egyre többet tudnak.
2011. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 napietus ***** válasza:
100%
nekem a mostanival sincs bajom, de dédanyám korában (a két háború között) szívesen élnék még, ha utána nem jöttek volna a komcsik. dédinek nagyon szép lány- és fiatalasszonykora volt.
2011. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 napietus ***** válasza:
100%
vagy még a XIX. század közepétől az első vh. kitöréséig, az se lehetett rossz. ezeket a korokat ismerem is abból, mikor a családom történetét kutattam.
2011. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

15:46:

> A tartós fogyasztási cikkek egyre olcsóbbak

> és egyre többet tudnak.

Csak éppen nem tartósak.

2011. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

80' évek... Én lennék a legnagyobb bőrgatyás.

Hogy miért akkor? Csak annyi, ha már a péterfy bori is kiadhat lemezt, akkor kár a zenéléssel vesződni...

2011. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A jelenben, mert ha par evtizeddel elobb szulettem volna, mar nem elnek, mivel tobb olyan esetem is volt mar, amikor csak a modern technika mentett meg. Pl. volt olyan frontalis total autobalesetem, amiben egy 30-40 evvel ezelotti kocsiban siman meghaltam volna. A fiam csaszarral szuletett, mert harant fordult es sehogy sem tudtak kivenni. Ha 100 eve szuletett volna, en nem eltem volna tul a szulest es o is valoszinuleg megfulladt volna. Ha meg tul is eltuk volna mindezt, ki tudja, hogy milyen jarvany, betegseg vitt volna el koran az eletben, amikor meg nem voltak oltasok. Szoval a jelenben a legjobb szamomra, bar a vilag nem tokeletes, de az embernek azzal kell megelegednie, ami megadatott, sokaknak meg annyi sincs...
2011. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kérdés, hogy mikor, hanem, hogy hol. Itt ahol jelenleg vagyok nem akarok se vissza se előre menni az időben, semmi értelme, az öldöklésen kívül semmi érdemleges nem történt itt soha.


Egyébként Anglia a 19. században, vagy USA 1950-től.

2011. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!