Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Próbáltátok már? Igaz lehet...

Próbáltátok már? Igaz lehet Bloody Mary legendája?

Figyelt kérdés
nem próbálom ki csak érdekel vki megtette e már és mi történt,ha történ....nem filmből koppintásokat kérek.köszi:)
2011. júl. 14. 00:19
 1/8 anonim válasza:
nem
2011. júl. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, és most a temetőből írok.
2011. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha igaz lenne ezer ilyen hír lenne hogy így haltak meg, tehát NEM, és egyéb módon se lehet szellemet idézni, sajnálom. (aki akart volna)
2011. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most minden nap meg fogod kérdezni?
2011. júl. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
milyen minden nap? én ezt eddig tegnap este tettem fel ?előtte nem...:P amúgy lehet idézni csak te aki írtad aki nme hiszi nem is jön elő...
2011. júl. 14. 06:38
 6/8 ava87 ***** válasza:
Ilyet nem mernék kipróbálni, sosem lehet tudni alapon inkább nem kísérletezek ilyen dolgokkal.
2011. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"amúgy lehet idézni csak te aki írtad aki nme hiszi nem is jön elő..." Hö? kicsit értelmesebben
2011. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem,nem igaz és nem is lehetne igaz,nem is lesz és minden féle formában NEM.És nincsenek szellemek,nem is lehet őket idézni,se démonokat,az,hogy sok az agybeteg ember az meg csak egy dolog.És most elhet jönni azzal a baromsággal,hogy jaaj neked azért nem jönnek mert nem hiszed..persze,mert ép eszű ember nem hisz ilyeneket és az agyam nem vetíti ki elém.Erről ennyit.
2011. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!