Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor mondják valakire, hogy...

Mikor mondják valakire, hogy érettebb a koránál?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedik egy koránál érettebb 15-16 éves lány?
2011. júl. 17. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:

képes komolyabb beszélgetésekre, nem csak a hülyeségek érdeklik (netes játékok, ruhák, fiúk) hanem komolyabb dolgok is! Képes magára nézve normális döntéseket hozni! Anyukáddal ha beszélgetsz biztos elmondd neked komolyabb dolgokat is mert tudja, hogy megérted és nem úgy állsz hozzá hogy "na... mikor fejezi már be?"


Én anno napokig vigyáztam öcsémre, főztem, mostam (Kézzel mert annyira szegények voltunk hogy nem volt mosógép), bevásároltam, számlákat intéztem, tanultam az öcsémmel, stb... 16 éves korom óta (fodrásznak tanultam) meg önellátó vagyok, magamnak vettem ruhát, cigit (sajnos dohányoztam anno), szinte mindent! Kivéve tankönyveket!

23N

2011. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem is inkább hogyan viselkedik, hanem hogyan gondolkodik. Lehet vele komoly témákról beszélni,komolyan foglalkoztatja a tanulás, elhelyezkedés. Az ilyen lányok nem igazán érzik jól magukat a velük egyidős lányok társaságában, hanem az érettebbek közül kerülnek ki a barátai, illetve a felnőttekkel jobban megérti magát. Nem a bulikon, a ruhákon jár az esze, hanem a tettei következményein. Megfontolt és érdeklődő, megbízható.
2011. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, úgy mit te :D Mert ha jól sejtem rád mondta valaki :D De ha többet elárulnál arról hogy milyen vagy(akár privátban), akkor biztosan meg tudom mondani, hogy mire gondolt, aki mondta :D


F/18

2011. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rám mondták már. 21 vagyok, de 16 éves korom óta együtt párommal, és tegnap az egyik rokona ledöbbent (külföldi), mert a korom nem tudta, csakhogy régóta vagyunk együtt, meg látta/látja ahogy viselkedem.
2011. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, én már rég nem 15 éves vagyok. Csupán érdekelt mások véleménye. Ismerek pár lányt a rokoni körökből, akik érettebbnek gondolják magukat és a válaszokból szeretném leszűrni, hogy van-e valóságalapja.
2011. júl. 17. 09:43
 6/7 anonim ***** válasza:
"érettebbnek gondolják magukat" - szerintem aki ezt ki is mondja, az már eleve kizárja hogy érett legyen, nem?
2011. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszik, ők szarták a spanyol viaszt, és nekik végzős egyetemista barát a megfelelő...
2011. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!