Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Próbára fogja-e tenni nemzedék...

Paradoomer kérdése:

Próbára fogja-e tenni nemzedékünket - drámai módon - a történelem a közeljövőben? Ha igen, akkor vajon hogyan fogunk helytállni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy nagyobb összegben le merném fogadni, hogy a következő világháború (ami szerintem 20-25 éven belül bekövetkezik) végén mi megint a vesztes oldalon leszünk, ahogy az első és második vh-ban is.

És a legrosszabb, hogy itt a kontinens közepén nem nagyon van választásunk, hogy be szállunk-e egy háborúba vagy sem. Csak éppen nem mindegy, hogy egy ország milyen szintén folyik bele egy háborúba. A második vhban pl. a románok ki-be ugráltak a háborúba, attól függően, hogy épp ki állt nyerésre.

De ha esetleg mégis nyertes oldalon fogunk állni, akkor sem számítok semmi változásra, a legnyagyobbat ugyis a nagy országok kaszálják egy háborúval. Ha a vesztes oldalon fogunk állni, csak még messzebb fogunk kerülni Európától. Abba pedig bele sem merek gondolni, hogy esetleg újabb országrészeket fognak ellopni tőlünk.

2011. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rövid időn belül be fog következni a drámai változás, ami próbára fogja tenni ezta nemzedéket. Kezdődni fog az egész az euró összeomlásával, ami sztem be fog következni már jövőre, és ennek következményei beláthatatlanok. Szerintem nagyon sok gyenge idegzetű ember teljesen meg fogzakkanni, vagyis be fognak kattanni, elmebetegek lesznek, vagy a jobbik esetben meg fognak változni pozitív értelemben, és rá fognak jönni, hogy nem azon kell problémázni, hogy a haver mit mondott, vagy miért lila pülóvert vett fel az Ica, és nem a pénzt fogják hajtani, hanem a család lesz a fontos stb.

Üdv: 29a/L

2011. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!