Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokan vannak, akiket nem hoz...

Sokan vannak, akiket nem hoz lázba magyar férfi/nő?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy leginkább külföldiekhez vonzódik,és "kerüli" a magyar pasikat/nőket
2011. júl. 18. 08:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem kerülöm őket, de nagyonis előnyben részesítem pl. a mongoloid embereket. Mondjuk nem is a származás az elsődleges, hanem igazából a hobbija... =D Ez tudom, hogy furcsán hangzik, de nekem ez a legelső szempont amellett, hogy mondjuk végez-e valamilyen önkéntes munkát és szeret-e utazni (nem hotelokban megszállva, hanem a "természetben" mondjuk sátorral v. lakókocsival), meg ilyenek. Mert én nem tudnék egy percig sem megmaradni olyasvalaki mellett, akivel nincs közös érdeklődési területem.


20/L

2011. júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hmmm mondjuk nállam is az van előnyben aki nem magyar,nem tudom miért.Talán azért mert a magyar pasik többsége tiszta idióta,nem tiszteli a nőket,és csak b*szni(bocs,de szebb szó nem illik ide)akar.
2011. júl. 18. 08:35
 3/18 anonim ***** válasza:
Rosszul van a kérdés megfogalmazva. A szerelem nem válogat. Viszont van olyan, mint pl én is, hogy nagyon szeretem a félvér (néger-fehér) nőket. Tetszenek, egzotikusak.
2011. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 hollófernyiges ***** válasza:
Jól sejtem hogy ezek a külföldiek akikhez vonzódsz valahogy mindig nyugatiak?
2011. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ja,lehet rosszul fogalmaztam meg,de nagyon korán van még nekem :)

Félvér csajok valóban szépek :)

Hát egy ideig török lázban égtem,ma már gyűlölöm őket.

Most meg német barátom van,és az előttelévő is német volt.

Persze próbálkoztak magyarfiúk is,de valahogy nem hozott lázba egyik sem

2011. júl. 18. 08:44
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez az, amikor a lányok külföldieket akarnak, mert nem jó nekik a hazai...

Sok a ronda? Ahol én élek (B.A.Z megye) ott a jóképűek vannak többségben. A magyar nők a legjobbak (pl. Balogh Edina)

2011. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ez tény,tényleg a legjobbak a magyar nők,DE akkor miért ilyen a magyar pasik többsége?!Biztos megvan az oka annak is,ha egy magyar csaj inkább egy török,arab,német stb,pasival jön össze,és nem egy magyarral.

Itt nem a rondaságról van szó.Nem csak a külső a fontos.A magyar pasik is álltalában jól néznek ki.Úgy hallottam hogy a külföldi nőkszeretik a magyar pasikat.

2011. júl. 18. 08:58
 8/18 anonim ***** válasza:

Huha, ezen még soha nem gondolkodtam, na de majd most.

Igaz, nekem Magyaro. is külföld, de azt kell mondanom, hogy nálam nincs jelentősége annak, hogy az illető melyik országból jön, nem élvez senki előnyt csak azért, mert külföldi. Pedig volt már ilyen is, olyan is.

Nekem maga az ember számít. Meg az tud még nagyon megfogni egy férfiban, ahogy a munkájáról vagy a hobbijáról mesél - ha élvezettel mesél róla és közben ott az a kis szikra a szemében, akkor más téren sem lesz vele gond :)

2011. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szerintem én csak nagyot csalódtam a magyar srácokban,és ezért kerülöm őket.
2011. júl. 18. 09:13
 10/18 Bretso ***** válasza:
53%

Mész az utcán külföldön. Megtetszik egy pasi. Ő egy adonisz, félisten, azonnal benedvesedsz a látványától. Megismerkedtek. Imád, kedves és szeret. Végül kiderül, hogy magyar csak kinn dolgozik. Erre fogod magad és megmondod neki, hogy kopj le te hülye idióta. Teljesen reális.


Szimplán csak ostoba vagy, és ostobán kategorizálsz. Az érthető ha jobban vonzódsz valamely etnikumhoz, de az, hogy kifejezetten a magyarokat utálod (és a többi hasonló kinézetű népet nem) szimpla butaság.

2011. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!