Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy 2-3 éves barna kisfiú...

Egy 2-3 éves barna kisfiú elakarta lopni a bevásárlókocsinkat. Szerintetek ez milyen?

Figyelt kérdés

Ma az egyik nagy bevásárlóközpontban voltam a húgommal. (Ő 15, én 22 éves vagyok). Már álltunk a kasszánál a sorban, erre odacsapódott egy kisebbségi 2-3 éves gyerek. Beszélni is alig tudott, elkezdte mondogatni, hogy "kocsit, kocsit" és szinte mászott bele a kocsiba. Én naiv először azt hittem csak játszik, kedves voltam vele (volt olyan gondolatom, hogy ha b*nkó leszek, majd itt terem a rokonsága és kifelé menet kapok, meg hát mondom egy ilyen gyerek mit akarhat...) Mire megértettem, hogy el akarja vinni a kocsit visszatolni, akkor már erélyesebben rászóltam, hogy "Nem nem, nem adom oda, menj anyudékat keresd meg mert itt fognak hagyni" Erre még erőszakosabb lett, a tesómmal ketten nem bírtunk vele.


Szörnyű: már az ilyeneket is a lejmolásra tanítják...


2011. júl. 19. 13:02
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Szerencsére ott volt egy nő akit megkértem hogy legyen szíves segíteni. Ő kicsit megrángatta, és mi meg otthagytuk. Aztán elkezdett utánunk kiabálni, hogy "te b*zi k***ög". Mondta a nő, hogy rendszeresen ezek a derék szülők előreküldik a gyereket, hogy amíg ők "vásárolnak" addig a gyerek zaklassa a többi vásárlót...
2011. júl. 19. 13:04
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos, igen. Így élnek ők, és a kormány még ezeket támogatja. Előbb tanulnak meg lopni, lejmolni, mint beszélni.
2011. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%
hát nagy részük születésük óta ilyen de van néhány kivétel aki azért elég normális.
2011. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%
És akkor még nekik áll feljebb,ők szorulnak segítségre,kisebségként,persze,több baj van velük,mint más népek idetelepült beilleszkedni képes embereivel.A mi adónkból tehetik ezt meg sajnos,mert alájuk van adva a ló.Ők nekik mindent lehet a magyar meg b*ssza meg.
2011. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%

az összes ilyet úgy szájbab*sznám hogy az már nem kifejezés

igen én is ezt akartam mondani, még a kormány az ő pártjukat fogja! Szebb Jövőt!

2011. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
9%

Én maradnék a "gyerek még" verziónál.

Egy 2-3 éves gyerek még nem tudja minden esetben, mi a helyes, mi nem. Nekem van egy 3 éves unokaöcsém, és nem kell, nem is lehet kis felnőttként kezelni, pedig nem roma.

Más kérdés, hogy a szülő vigyázhatna jobban a gyerekére.

2011. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%

nagyon durva!!!!!

Ilyenkor kiabálni kell, hogy itt egy kisfiú, hol van az anyukája? Meg mondogatni, hogy nem szabad. Más ötletem nincs.

2011. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Előző csak a baj hoyg ezek a szülők már az egy évest betanítják,viszik a szopós csacsemőt magukkal,hogy ugy jobban meglegyenek sajnálva,naponta látom kökin ezt sajnos.
2011. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%
második vagyok velem ilyen történe leszarnám h rámtámadnak én egy jó nagy lángossal megkinálnám a kisköcsögöt aztán engem többet nem fog zaklatni.
2011. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
63%
egy évest nem lehet betanítani. A kicsit nagyobbat viszont már biztos, sajnos nem tudok jó szívvel érezni irántuk
2011. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!