Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek félelmetes az...

Szerintetek félelmetes az albán zászló? Képpel

Figyelt kérdés

[link]


már sokan mondták nekem hogy milyen félelmetes zászlónk van.. szerintetek?


2011. júl. 19. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

én nem félelmetesnek mondanám, inkább provokatív

a piros és fekete együtt elég erőszakosan hat

2011. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

szerintem szép:')

és az is nagyan tetszik benne hogy nem három szinböl áll.

hanem van rajta ábrázolva valami.

2011. júl. 19. 15:35
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik :) nem félelmetes, ráadásul szerintem jól is néz ki az a kétfejű sas vagy nemtommi van rajta :D
2011. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 ava87 ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de számomra elég félelmetes. Mármint én valami kínzókamrába tudnék ilyen zászlót elképzelni. És tényleg bocs, hogy ez a véleményem, ezzel nem az albán embereket akarom minősíteni, csak bennem ilyen benyomást kelt ez a zászló.
2011. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
szerintem szép, hogy így szereted a nemzet jelképét, és kifelejtettem, de az ábra a közepén tényleg jól fest (=
2011. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Tenyleg elegge eroteljes hatast kelt. Ugye a zaszlok tobbsege csak egy szinsor, trikolor, ez meg valami teljesen mas, ami elter az atlagtol. Az a piros szin a feketevel nagyon eroteljesen hat. Egy diktaturanak tudok ilyet elkepzelni jelkepkent.
2011. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

most kepzeljetek el ha egy sereg alban ember rohanna feled ilyen poloba,es ilyen zaszlokkal a kezükbe.

bevallam ez meg nekemis felelmetes lene:D

2011. júl. 19. 15:55
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyönyörű!

De az kétségtelen, hogy a fekete és vörös színösszeállítás agresszív hatást kelt, főleg hogy kétfejű sas van rajta, de nekem ettől még jobban tetszik :D

24/L

2011. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nagyon szép zászló!!!

(Engem a lego-zászlókra emlékeztet, abban volt egy hasonló mintájú.)

2011. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szép!


A vörös nagyon sok mindennek a jelképe: vér, élet, szenvedély, szeretet stb. stb.

A sas is szép rajta. :)


A felém rohanó albán csapatról ilyen pólóban pedig valami sporteseményre edző fiúcsapat ugrott be. :)

2011. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!