Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha felfüggesztem a facebook...

Ha felfüggesztem a facebook fiókomat, addig amíg nem aktiválom, , mások nem is láthatják az adatlapomat?

Figyelt kérdés

mert zaklatott a volt "barátom" és ezért felfüggesztettem a fiókomat .. meg a másik hogy válaszoltam itt egy kérdésre és a gyerenek nem tetszett a válaszom,ezért megszerezte az e-mailemet és kiírta hogy nézzék meg face-n az adatlapomat -.-"

mindegy ... szóval a lényeg,hogy nem láthatják az adatlapomat ha fel van függesztve?

13L


2011. júl. 21. 11:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Így van, ha felfüggeszted a fiókot, nem látnak, eltűnsz az ismerőseid listájáról.
2011. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

köszi a választ :))

akkor megnyugodtam :D

2011. júl. 21. 12:11
 3/21 anonim ***** válasza:

am akk téll nem tuddják +nézni az adatlapodat,


am hogy tudta megszerezni az emil címedet? ez érekelne!

2011. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

írt egy privát üzenetet amiben ennyi állt: HA válaszolsz,megmondom!!! erre azt se tudtam mivan,erre visszaírtam hogy he??? o.O erre visszaírt hogy gyakorira a facebook címével regisztrált és így megtudta szerezni a címemet és a kérdéséhez kirakta hogy Nézzétek meg a kis 13 éves válaszolót,XY a neve facebookon és egy hello kitty-s kép a profilképe

olyan egy nyomorék szánalmas nem tom micsoda az a gyerek hogy az nem igaz -.-"""

2011. júl. 21. 12:45
 5/21 anonim ***** válasza:
úú most kicsit megnyugodtam (ha nem baj)h csak úgy gyk.ról nem lehet lelopni, de elképesztő h ide mien parasztok járnak fel,elég kellemetlen lehetett. :(
2011. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

hát igen ://

bár tök mindegy,mert bevolt állítva a fiókomon,hogy akik nem az ismerőseim,nem tudják nézni az adatlapomat de akkor is ... ki tudja,milyen perverz k.csögök jelölgettek volna be ha nem függesztem fel?? :O

2011. júl. 21. 13:02
 7/21 anonim ***** válasza:
am meddig akarod h fel legyen függesztve ? Vagy van másik face-d? Am én jelenteném a válaszát ,és akkor el szokták távolítani a moderátorok a kérdés alól ,legalábbis én így tudom.
2011. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

van másik fészem :P ezt a másikat csak azért csináltam mert ismerősöket gyűjöttem és a felét nem is ismerem,ezért csináltam egyet külön hogy ott csak azok legyenek meg akiket tényleg ismerek :))

csakhogy én azzal a címmel regisztráltam ide is :S

amúgy a kérdezőnek a válaszát hogy kell jelenteni? ://

ráadásul a kérdést is jelenteni akartam de valamiért nem írta ki azt hogy Kérdés jelentése :S

2011. júl. 21. 13:40
 9/21 anonim ***** válasza:
a kérdezőnek a válaszát nem tudod jelenteni, akkor az egész kérdést jelenteni kell, nekem akkor nem szokta alá rakni amikor nem vok bejelentkezve, furi de néha előfordul h elfelejtek belépni,:)
2011. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

jaah :O :DD

akkor megpróbálom visszakeresni a kérdést és ha fent van akk asszem jelentem :))

2011. júl. 21. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!