Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nevezik "kultúrális"...

Miért nevezik "kultúrális" fesztiválnak a szigetet, amikor a fiatalok csak piálni & drogozni járnak oda?

Figyelt kérdés
A fesztivál név stimmel, de nem kultúrális hanem piás. Már régóta minden évben drogbandákat és derogosokat találnak a szigeten. A szegények ott szipuznak és technokoloznak meg piálnak. Ha megnézünk bármilyen koncertet, tulajdonképpen csak piás, drogozott fiatalokat látnak kábúltan csápólni.
2011. júl. 21. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Vannak, akik tényleg a zenei vagy más színpadi előadás miatt mennek. Járj nyitott szemmel!
2011. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden fesztiválon vannak drogosok, ahogy az utcán is vannak. Sokan a zene és a hangulat miatt mennek.
2011. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Ja, az összes fiatal drogozik és iszik, elő nem fordul, hogy valaki a zene miatt megy oda...


Istenem, de elegem van az emberekből...


21/L

2011. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Azért vigyázz, hogyan teszed fel a kérdést, mert úgy cikizni valakit, hogy a "kulturális" szót te magad nem tudod leírni, eléggé öngól kategória.
2011. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Jaj de bírom, amikor valaki bármilyen rendezvényről kijelenti, hogy CSAK piálni és drogozni járnak oda.

Én voltam már Szigeten, nem nagyon szeretem, de képzeld, egyáltalán nem drogoztam, ja, és összesen egyetlen sört ittam, mivel kicseszett drága. A zene miatt mentem oda, mint ahogy a többi haverom is, akikkel mentünk.

Nyilván van olyan, aki drogozik, inni meg még többen isznak, de basszus, szerinted ha csak ezért mennének oda, nem lenne egyszerűbb bemenni egy kocsmába? De nem, inkább kifizetik a horribilis összeget a belépőért, pedig valójában csak inni meg drogozni akarnak. Logikus, tényleg.

2011. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan már a kérdező se gondolja komolyan. Inkább jöjjön tüntetni a benzinárak ellen, és legálisan ingyen bejuthat, meglátja mi a helyzet igazából. :D
2011. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Fogadjunk, hogy soha nem is voltál a Szigeten csak te is valami hatvannégy vármegyés szerencsétlenségtől hallottad ezt...a Sziget igenis kultUrális (így, rövid 'u'-val) fesztivál....van egy csomó más program a nagyszínpadon kívül is (színházak, Európa-falu, melegsátor stb). Igen, sokan vannak, akik isznak, és? Attól még kellemesen eltöltheted úgy is az időt, hogy nem iszol.
2011. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát ha megnézitek a szigetet, akkor csak drogos csápoló hiuppit vagy szédelgő dülöngélő punkot láttok. A zene miatt mennek ki, persze arra piálnak :D ! Hát láttál már csömdben embereket bulizni ? Milyen emberek vannak :D


Tök mindegy hogyan írod le a kultúrális szót, a jelentése a lényeg. Gyakorlatilag csak drogos és piás jár oda, nem járna ki a kultúrális jelző mert ezzel lejáratják és semmibe veszik az igazi kultúrát. Azt kellene mondani, hogy szórakoztató sziget fesztivál és készen van. a világ minden tájáról összecsődűlnek a drogosok és tivornyáznak, buliznak.

2011. júl. 24. 17:31
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
őszintén sajnállak, kedves kérdező:)
2011. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
...és még mindig nem tudja leírni a kulturális szót, pedig meg is lett mutatva neki.
2011. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!