Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Halli A Magyaroknak mi bajuk...

14/88..... kérdése:

Halli A Magyaroknak mi bajuk van velünk Skinheadekel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán az hogy legtöbbjük bunkó. Egyedül azért jó mert nem szeretik a cigányokat.
2011. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi bajom veletek.
2011. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Visszakérdezzek?

A skinheadeknek mi bajuk van mondjuk a zsidókkal? Ők is magyarok, nem? Mármint akik itt élnek.

2011. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Most személyes véleményemet írom le. Eleinte, még tetszett, hogy van aki végre tesz valamit a cigányok ellen, mert itt, Erzsébetvárosban, már két telefonom bánta a dolgot. Azután egyre erőszakosabb lett a nagy többség, és mindenkivel baja lett. Attól még, hogy errefelé ilyen a cigányság, nem megoldás az, hogy akár egy ártatlannak is baja essék. Nincs igazam? Olyan nincs, hogy tudatosan áldozzunk fel ártatlanokat, mert akkor mi is ugyan olyanok leszünk, mint Szálasi, Hitler vagy akár Sztálin.(kinek mi tetszik) Fordított esetben, ha a Magyarok élnének így, én sem fogadnám el, ha azért utálnának, mert a szomszédomban egy Magyar család lop és fosztogat. Nem?
2011. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akikkel én találkoztam, azok pont olyan trógerek voltak, mint a cigányok, csak fehér kiadásban. Agresszívek, csúnyán beszélnek, de rettentő okosnak hiszik magukat, pedig rettentő ostobák.

Persze biztos van olyan, aki nem ilyen, de én ezt tapasztaltam.

De egyébként sem bírom a rasszizmust, szóval lehetnek ők a legédesebb, legkedvesebb emberek a világon, akkor sem fogok rajongani értük.

2011. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem a skinheadekkel van gondom, hanem azokkal a pojácákkal, akik éjjel az utcán az amerikai história x-es rasszista dalt kántálják és mindenkibe belekötnek, akik szembejönnek. Haveromat belökték a bokorba, másikat meg falhoz vágták minden ok nélkül, csakmert szembetaláltak minket az utcán.

Szerencsére mi sem vagyunk báránykák, embereikre akadtak, csak a meglepetés ereje volt velük... de ez már más téma.

2011. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az, hogy nem tudtok helyesen írni.

Sem a magyar, sem a skinhead nem nagybetű, ez német, hogy nagybetűvel írjuk a főneveket. Plusz ennyire beképzelt sem lehet.

Egyébként ezt leszámítva az, hogy:

- buták, és maguk sem tudják miért skinek, csak azt, hogy ettől menő, nagy arcoknak érzik magukat,

- olyan emberekbe kötnek bele, esetleg vernek meg, akik erre semmi okot nem adtak (pl. egy zsidó barátnőmet egyszer már majdnem megverték, mert egy 1 centi átmérőjű dávid-csillagot mer hordani a nyakában, vagy mert épp a zsinagógába tartott).

- általában a társadalom szennye választja ezt a létformát, akik egyébiránt képtelenek beilleszkedni/nem is akarnak, mert valami rejtélyes okból kifolyólag felsőbbrendűségi érzetük van.

- mindezen felül bunkók, arrogánsak, agresszívek.

2011. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
javítás: ez NEM német...
2011. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igazatok van,de nem 88 skinhed vagyok.Nekem nincs bajom a zsidokal sem az ujmagyarokal /romákkal/ csak azokal akik nem dolgoznak de a segélyeket felveszik.De téleg vannak bunko,fas** skinek.Köszzi a válaszokat.
2011. júl. 22. 23:11
 10/13 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat, hátha találunk megoldást a helyzetre.
2011. júl. 22. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!