Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csináltatok már igazán szánalm...

Csináltatok már igazán szánalmas dolgot az életetekben?

Figyelt kérdés
Amit tényleg borzalmasan megbántatok és soha nem csinálnátok megint? Én most pont egy ilyenen vagyok túl..szánalmas csicska vagyok.. Talán könnyítene, ha tudnám hogy mások is voltak ilyen helyzetben........ volt már ilyen veletek? Elmondjátok hogy mi volt az?
2011. júl. 25. 10:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szanalmasat nem, de pl. volt nemreg egy nagyon ciki dolgom. Anyosomnak akartam viragcsokrot rendelni a neten es felmentem egy oldalra, amirol kaptam levelben 20% kedvezmenyt. Kerestem egy szep csokrot, de valahogy nem fogadta el a kedvezmenyt, ezert egy masik oldalon is nezelodtem, hogy van-e jobb es olcsobb. Egyszer csak felpattant egy oldal, hogy lehet kerdezni online ugyfelszolgalattol. Mar akkor nagyon benne voltam a keresgelesben es rakattintottam. Elkezdtem magyarazni, hogy melyik csokrot szeretnem es nem mukodik a kedvezmeny online. Kb. 1 oran keresztul magyarazkodtam es nem ertettem, hogy miert nem erti az ugyintezo, miert nem talalja es o sem ertette, hogy ilyenkor mi van. Valahogy elbeszeltunk egymas mellett. Es akkor jottem ra, hogy a masik oldalrol beszelgetek az ugyfelszolgalattal. Kb. 1 orat tartottam fel, mikor nem is toluk akartam rendelni. Nagyon szegyeltem magam emiatt. Gyorsan bocsanatot kertem parszor es kileptem. Utolag kiderult, hogy a kedvezmenyt azert nem tudtam igenybe venni, mert csak telefonos rendelesre volt ervenyes. Igaz, ez nem volt rairva a kuponra.


Mi a te torteneted? Annyira rettenetes csak nem lehet...

2011. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Miután elhagyott a párom még egyszer visszafogadtam, mindezek előtt azt mondtam neki, hogy "előtted mindig nyitva áll az ajtóm. Hívj nyugodtan bármiről is legyen szó."

Majd 1 évig tartó huzavona után (hívott ha kellettem, megalázott 1000szer) ismét visszafogadtam. Miután az új barátnője nemet mondott neki.


3 éve élünk nagy szeretetben és boldog párkapcsolatban, de így utólag is szégyellem magam miatta.

2011. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi! Én is csináltam már marhaságot...Nálam nagyon nehezen megy az önkontroll,ha a haverokkal piálásról van szó és hát részegen elég nagy gyökérségeket lehet csinálni,de már volt olyan is,hogy olyat beszóltam anno az exemnek,hogy a mai napig szégyellem magam miatta. Neked mi a sztorid?Biztos meg tudjuk beszélni!:)
2011. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer könyörögtem egy pasinak...kegyetlenül szerelmes voltam, de nem mentség, egy nőben, de férfiben is legyen tartás. Nagyon megalázó volt. Főleg úgy, hogy nem ilyennek ismertem magam. :(
2011. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy fiú, akibe 3 évig szerelmes voltam reménytelenül, közben jó barátok voltunk, de ő csak barátként szeretett engem, na én miatta csináltam szánalmas dolgokat.

Egyszer beültünk egy kocsmába, amikor lekéstük a vonatot, és fizettem neki 1-2 felest, aztán mikor már becsípett, lesmárolt, azóta is szégyellem, hogy csak így lehetett...

Aztán egyszer lefeküdtünk egymással, majd másnap közölte, hogy nem volt jó, úgyhogy ne folytassuk, majd én elmentem hozzá, és felhívtam, hogy itt vagyok, jöjjön már le beszélgetni, ő meg közölte, hogy nem megy sehova :(

És még ezek után is hetekig reménykedtem....

Szerencsére már rég túl vagyok rajta, és sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb kapcsolatom van, mint vele bármikor is lehetett volna.


Veled mi történt?

2011. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha az szánalmasnak számít,hogy részegen fetrengtem,smároltam egy idegen palival,aztán összehánytam mindent nem 1 ember szeme láttára(voltak ott ismerősök is),lábra se bírtam állni,üvöltöztem mint a fába szorult féreg,a saját hányásomba fetrengtem,bepisiltem,mindezt lány létemre,akkor igen.Ez egy nagyon csúnya este volt,utána hetekig szégyenkezve mentem ki az utcára.Szörnyű volt.Azóta nem is ittam 1 kortyot sem!
2011. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%

10:38-as: Hogy tudsz olyan emberrel boldog lenni? Egy olyan emberrel, akirol mondtad hogy 1000szer megalazott?

Meg elovett es eltett amikor akart??!!!!!

2011. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
10:50: Minek kellett ugy leinnod magad?
2011. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

1 évig szexuális kapcsolatom volt egy volt tanárommal, aki legalább háromszor idősebb volt nálam. Belezúgtam és ábrándoztam, mindent megtettem neki. Ennyit rólam.

Aztán talpra álltam, és 5 éve jó párkapcsolatom van, ne add fel, lesz ez jobb is!

2011. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Volt eyg barátom 18 évesen, életem első igazi nagy szerelme, nagyon imádtam. Ez a srác, félév alatt 5ször szakított velem, megcsalt az egyik osztálytársnőmmel(aki az exe volt) és folyamatosan miatta szakított velem. Elég volt, ha meglátta valahol, másnap már szakított velem, beadott mindenféle hazugságot, hogy ő gyógyíthatatlan beteg és azért szakít. Én meg mindig visszafogadtam, sőt, visszakönyörögtem magam, mert elhittem, hogy tényleg a (nemlétező) betegsége miatt szakít velem, biztosítani akartam, hogy én mellette vagyok és legyőzzük együtt a dolgot. Aztán jött a feketeleves, mikor megtudtam, hogy semmi nem igaz az egészből, mindig a csaj miatt szakított, meg is csalt vele. A csaj meg röhögött a hátamnál, mikor újra és újra meglátott vele, miután ő lepattintotta. Szánalmas voltam és nagyon naiv. Mai napig szégyellem, főleg azt, hogy, őt szerettem a legjobban és ilyen csúnyán elbánt velem. 6 év telt el, de még mindig bánt a dolog.
2011. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!