Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Támadtak már be az utcán...

Támadtak már be az utcán miközben a barátnőddel voltál?

Figyelt kérdés

Mit csináltatok ? Hogy jöttetek ki belőle ?

Mi ilyenkor a jó megoldás ? Agyonverni őket,vagy eljönni,hogy a lánynak ne legyen baja ?


2011. júl. 26. 09:37
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:

Ilyenkor legjobb a futás, valami olyan helyre, ahol emberek vannak, pl egy boltba, vagy egy házba.


Amúgy meg ajánlott olvasmány: bármilyen viktimológiai könyv - csak hogy tudd, kiket támadnak meg előszeretettel!

2011. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagy valakivel, aki nem tudja megvédeni magát, és több ellenfél van, nem szabad leállni verekedni, mert amíg el vagy foglalva az egyikkel, (egyszerre úgyis csak egyre tudsz figyelni) teljesen ki van szolgáltatva a többinek.
2011. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A barátnőmmel ültem egy játszótéren egy padon.

2 biciklis tetves cigány jött és van cigid ? Mennyi az idő ?

Stb stb.. nem kell bemutatnom ezeket a férgeket.

Inkább eljöttünk onnan mert nem akartam azt,hogy bántsák még én ütöm az egyiket :/

Aztán hazakísértem a lányt,és visszarohantam,hogy ottvannak e még,de már nem voltak ott :@

Az egyik az a tipikus dagadt gec! tokás tolvaj majom.



Egyébként miért támadtak be ?

Nem voltunk se feltűnőek,se hangosak, csak szerelmesek és ült az ölemben a barátnőm !

Már ez se teccik a férgeknek ??

2011. júl. 26. 09:50
 4/13 anonim válasza:

Pff. Jól tettétek, hogy elmentetek onnan, én amikor egyedül sétálok a barátom nélkül akkor is beszoktak szólogatni, meg van mikor elkezdenek követni, de nem csak cigók hanem más emberek is, ha a barátnőd egyedül van nem nagyon lehet mit tenni, de ebben az esetben a legjobb, ha elmentek onnan, ne kezdjetek verekedni, mert úgyis hívják az erősítést és csak ti jöttök ki szarul belőle :S

16/L

2011. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jó most engem csaz az idegesített h ott volt a barátnőm mert ha nem lett volna ott csak én egyedül akkor lerúgom a bicikliről mind a két retkes cigányt....

Hihetetlen h ha egy cigány ver meg egy magyart akkor semmi gáz,de ha fordítva akkor az már rasszista -.- Hát mi a f@szom védett állatok ezek v mi ?

2011. júl. 26. 11:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, üdvözöllek Abszurdisztánban, ahol a kisebbségnek több joga van.
2011. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
általába az ilyen kis cigoknak csak egyiket kell rendesen megütni attol a másik is észheztér...bár tényleg nemtudom h megprobálnám e ha barátnőm is ottvan...bár a mostani feketeöves karatés valszeg ő védene meg engem:D
2011. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lol xD
2011. júl. 26. 16:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni.

Cigány csaj vagyok aki normális életet él.Tanulok,dolgozok és szerencsére befogadott a társadalom.Sokszor mikor a barátommal vagyok a parkba én is attól tartok hogy ezek a retkesek belénk kötnek,mert soha nem tudni.Nem értem miért csinálják ezt,nagyon szánalmas és undorító ahogy ezek viselkednek.Miattuk általánosítanak az emberek,amiért ezt csinálják,komolyan ha ott lettem volna úgy szájba vágom őket hogy repülnek a bicigliről.Jól tetted hogy a barátnőd előtt nem verekedtél velük,mert amilyen kis férgek megüthették volna szerencsétlent is.Remélem többet nem fordul veled ilyen elő,de azért ne általánosíts mert láthatod nem mindenki ilyen!!!

2011. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem általánosítok akkor.

1 rendes és 700000 tetves ;)

2011. júl. 27. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!