Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Párom tudta nélkül részletes...

Párom tudta nélkül részletes telefonszámla lekérdezés, hogyan?

Figyelt kérdés

A páromnak előfizetéses telefonja van, a t-mobilnál.Mivel nincs hozzám bejelentve, a szülei címére kapja a számlát. Szeretnék egy részletes telefonszámlát lekérni, úgy hogy a párom ne tudjon róla. (már többször szétmentünk egy szerető miatt, szeretnék megbizonyosodni, arról, hogy tartja e még vele a kapcsolatot) Mivel a számlája elég magas, de ezt az összeget NEM velem beszéli le! (kódot nem tudok)

Legyetek szívesek segíteni, nekem, hogyan tudom úgy lekérni a számlát, hogy ő ne tudja meg! (E-mailben lenne a legjobb!)


2011. júl. 26. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress valakit, aki a tmobilnál dolgozik és utána tud nézni... némi összegért...
2011. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még most is ilyenekre vagy kíváncsi és gyanakszol, sokadszorra sem lesz túl gyümölcsöző a kapcsolatod vele. Egyébként is érdemes elgondolkodni, működik-e ez úgy, hogy korábban már bebizonyosodott, hogy nyilvánvalóan nem.
2011. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ennyire bizalmatlan vagy, akkor inkább szakíts.

komolyan nem bírom megérteni, hogy minek gyűjtögetni a bizonyítékot a szeretők ellen?! hogy a képébe vághasd?

mi lesz attól jobb, ha tudod, h az elmúlt hónapban 5000ft-ot beszélgetett el a szeretőjével?

mi lenne, ha nem hátba támadnád, hanem nyíltan megkérdeznéd?

2011. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért kell a bizonyíték, mert a nőnek is van családja, férje, gyereke.Nekünk is van 1 közös 20 hónapos kislányunk! Már egyszer kibukott a dolog, volt is nagy balhé, de szerintem még mindig tart a dolog! Sőt!!! Nekem infó kell az egyenleg lekérdezéséről!
2011. júl. 27. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!