Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vásárolni az ebay-ről?

Vásárolni az ebay-ről?

Figyelt kérdés

Vásároltatok már az ebay-en keresztül külföldről?

Ha igen mik a apasztalatok, mit vettetek és ami a legfontosabb hogy mennyiért?


2011. júl. 27. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen vásárolgatok az angol ebay-ről..

Már vettem órákat (gyűjtöm a karórákat) mp3 lejátszót,ékszereket..cipőt..szinte mindent. A legdrágább dolog amit vettem egy super futópad volt amiért majdnem 600 fontot fizettem.

Mindig megnézem a végösszeget.Ha nekem megéri akkor nem licitálok,hanem egyből a Buy it now -ra megyek rá,és már meg is vettem ami kell.

Vannak dolgok amikre licitálok,(nemrég 2 nagy hangfalat vettem meg) de csak addig licitálok amíg nekem megéri.

Eddig csak egyetlen egy alkalommal volt gondom a szállítással,de végül is az is megoldódott.Soha nem csaptak be,és mindig azt kaptam amiért fizettem.

Egyébként az a gond pont egy órával volt.rendeltem egy órát,de 14 nappal később a csomagban nem az az óra volt amit rendeltem.Így felvettem a kapcsolatot az eladóval,és panaszt tettem neki,hogy nem a megfelelő órát küldte el.

Bocsánatot kért,és igaz másodjára már majdnem az ebay-nek írtam hogy becsaptak amikor több mint 1 hónapra rá kiküldte azt az órát amit rendeltem.(bocsánatkérő levéllel együtt) Így végül is jól jártam,mert 1 óra helyett 2 órát kaptam..

2011. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rengetegszer.

Bizsukat, hajcsatokat, piercing-et, pénztárcát, telefon előlapot, könyvet, falinaptárat, ébresztőórát, szemüvegkeretet, kabátot.

20 dollár fölé ritkán megyek.

2011. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csak meg kell nezni hogy kitol veszel, altalaban rengeteg pozitiv erktelessel rendelkezokkel nem fogsz poruljarni.


Arra figyelj hogy lehessen paypal-al fizetni.


En eddig max $100 -ert vasaroltam.

2011. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ava87 ***** válasza:

Nagyon sokat vásárolok az ebay.co.uk-ről. Sok dolog még postaköltséggel is olcsóbb, mintha itthon boltban, vagy a vaterán venném meg.

Én főleg kozmetikai szereket, parfümöt, bizsukat, táskát, cipőt meg női felsőket, sálakat, kendőket szoktam venni. Nadrágot, szoknyát nem merek, azt amúgy is elég nehezen tudok venni magamnak, mert még ha méret szerint jó is, akkor is sok van, ami kényelmetlen.

Nekem eddig semmi rossz tapasztalatom nem volt, bár a hongkongi árukkal nem árt vigyázni, nem mindegyik csúcsminőség, de ezt bele kell kalkulálni.

Ilyeneket vettem eddig:

női felső (nagyon csinos, nagyon szép darab): 1000 forintért

bizsu nyaklánc: 700 forint

márkás kézitáska: 1700 forint

77 színből álló szemhéjfesték paletta: 4500 forint

rúzs: 500 forint

Adidas sportcipő: 5000 forint

Lonsdale táska: 4000 forint


Ja, és ezek mind postaköltséggel együtt értendők.

2011. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ava87 ***** válasza:

Na, természetesen ennél jóval több dolgot vettem már, ezek csak példák voltak.

Még annyi, hogy én azért is szeretek jobban az ebay-en vásárolni, illetve paypal-lal fizetni, mert egyszerűbb, mint a vaterán még levelezgetni az eladóval, számlaszámot, postacímet elküldeni. Az ebay-en ez mind automatikus, pár kattintás, egy jelszó, és már fizetek is, a címem is el van mentve, és már csak várni kell a postást. Ja, és a profi eladóknál az is be van állítva, hogy jön egy e-mail, amikor postára adták a cuccost. Igaz, külföldi szállításról lévén szó, néha kicsit lassan érkeznek a dolgok, (ez főleg a hongkongi árura vonatkozik), de ez van, ha nem túl sürgősen kell valami, akkor nekem nagyon megéri.

2011. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!