Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt a szituáiót?

Hogyan kezeljem ezt a szituáiót?

Figyelt kérdés

Amikor az esküvőnkre készültem, a barátnőmet épp akkor hagyta el a barátja egy másik lány miatt. Egy darabig én ápolgattam a lelkét, aztán egyik napról a másikra elköltözött Pestre. Több mint egy évig nem is hallottam róla, a leveleimre nem válaszolt, még az esküvőmre se jött el. Pár hete kaptam tőle egy levelet, hogy visszaköltözik, és lehetnénk-e megint barátok. Elutasítottam. Ilyen barátokra nincs szükségem.

Kb fél éve vállalkozni kezdtem. A céges és a hobbis honlapomon megjelent egy személy, aki folyamatosan leszólta a bejegyzéseimet, kritizálta a tapasztalatom, stb. Gyakorlatilag a vevőim egy részének megingott a bizalmuk irántam. Ma délelőtt kiderült, a régi barátnőm volt az. Hogy kezeljem ezt a helyzetet?


2011. júl. 28. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nő egy görény
2011. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg szemet ember. Ezt bizonyitja, amit tett, amikor rossz hiredet terjesztette, tehat a baratsagodat nem erdemli meg. Viszont attol, hogy valakinek nehez idoszaka van eppen es egy ideig nem tartja valakivel a kapcsolatot, nem azt jelenti, hogy nem erdekled, csak epp mas gondja van. Nekem is volt egy olyan idoszakom, mikor minden osszejott es nem volt senkinek kedvem irogatni. Az, hogy meghivtad es nem ment el az eskuvodre indok nelkul, tenyleg bunkosag volt a reszerol.


Hogy allitsd le? Irj neki vissza, hogy tudod, hogy o tette ezt es szeretned, ha abba hagyna, mert te nem akarsz konfliktust kettotok kozott. Egyszeruen ugy erzed, hogy ezek utan nem lenne a baratsagotoknak jovoje. Roviden, tomoren. Probald megelozni azt a helyzetet, hogy allando egymasnak irogatas es sertegetes legyen a vege. Roviden ird le, hogy mit gondolsz errol.

2011. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a kapcsolatot a vevőiddel, mondd el, hogy a saját tapasztalatuknak higgyenek veled kapcsolatban, ne egy rosszindulatú embernek, akit csak személyes indulatok vezérelnek. A kishölgynek meg írd meg vagy mondd el (telefonon, személyesen), hogy amennyiben nem hagy fel ezzel a tevékenységével, feljelented hitelrontásért, ill. polgári peres eljárást indítasz ellene.
2011. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis sztori.


Nyugodtan ráijeszthetsz, hogy ha nem áll le, feljelented rágalmazásért és hitelrontásért, mert bőven kimeríti ezen dolgok fogalmát amit művel.


Hogy derült ki, hogy ő volt?

2011. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod bizonyítani, hogy ö az, akkor perelheted hitelrontás címén. Persze ez egy drasztikus megoldás.
2011. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ugyanazt az üzenetet küldte el mindennap, 3 különböző e-mail címről.

A végére beállítottam, hogy a hozzászólásokat ne rakja ki rögtön a rendszer, hanem csak akkor, ha engedélyezem.

A rendszer folyamatosan rögzítette az ip címet. Egyik nap bejelentkezve marad facebookon, és hiába akart más néven írni, a rendszer automatikusan hozzárendelte a hozzászólást.

Mivel ő nem tudta, hogy tudom, felhívtam a vezetékes számon, és megkértem, e-mailban küldjön át nekem valamit e-mailben. Az ip is egyezett.

Így derült ki.

2011. júl. 28. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem csak a filmekben van? Na most akkor megyek, fenéken billentem magam, hátha felébredek. Gecc...
2011. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!