Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gondoltatok már arra hogy...

Gondoltatok már arra hogy buli után nem hazamennél hanem a legközelebbi padon megaludnál, és úgy kezdődne a köv napod?

Figyelt kérdés

vagy ez nagyon beteg ötlet? csak mer bárhova megyek bulizni mindig az a probléma hogy hogyan jövök haza és mikor, talán a szüleim el is engednének messzire buliba szval nem ez lenne a gond

17f


2011. júl. 28. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a témakörhöz? Menj már..
2011. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Megaludnék, mint a tej?
2011. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
volt már ilyen :D
2011. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Jó nagy csöves lehetsz :D
2011. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ilyenre még nem gondoltam és Neked sem javaslom. Én egyszer buli után a kocsimban aludtam, mert nem akartam ittasan vezetni.

24/F

2011. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
nem :D haverokkal :)
2011. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nekem még nincs kocsim:\. jah én sem javasoltam magamnak. de úgy mégis ha volt akivel történt már ilyen én mér ne legyek közöttük :D
2011. júl. 28. 23:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy elképzelem a másnap hajnalt, reggelt: büdösen, piszkosan, elgémberedve, másnaposan, esetleg fázva egy padon ébredni, és ahogy szép lassan összerakod fejben, hogy hogy kerültél oda... Garancia egy pocsék napra, de tény, annyira még nem értékeltél meleg fürdőt, mint hazaérve egy ilyen éjszaka után!!!

Ami kockázat benne, az a közbiztonság hiánya... Ellophatják a pénzed, kirabolhatnak, megverhetnek...

Kaland lehet egyszer egy ilyen éjszaka, de inkább kihagynám!!!

2011. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem ez gáz! Igénytelen és rvára kényelmetlen! (Nagyon régen próbáltam egyszer punkokkal :D )

És veszélyes is, ha egyedül vagy, megvernek, kirabolnak, stb. Egy ismerősöm így járt.

És a szüleidet nyilván nem nyugtatná meg ez a "megoldás". Aludj egy barátodnál, vagy várd meg valakivel beszélgetve az első buszt. Vagy kérd meg a szüleidet, hogy menjenek eléd kocsival, vagy menj taxival, éjszakai busszal, stb. valami megoldás csak van.

2011. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerűbb ott aludni ahol buliztál, aztán reggel főzetni egy kávét a tulajjal?
2011. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!