Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek történt valamilyen...

Szerintetek történt valamilyen jogsértés? (Facebook)

Figyelt kérdés
A facebook-on történt, hogy egy zárt csoport üzenőfalán a tagok közül páran egy adott személyről véleményt nyílvánítottak. Másnap valaki ezt a beszélgetést kinyomtatta és átadta az illetőnek, amiből persze kisebb botrány robbant ki...
2011. júl. 31. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szégyenletes dolog valakit így kibeszéln. Jogsértés történt-e? Az attól függ, miket irkáltatok róla. Mindenesetre parázni nem kell ilyen piti ügy miatt. Max jól megver az illető :D
2011. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D nem én voltam:) De tagja vagyok ennek a zárt csoportnak. És azért zárt, hogy csak a tagok láthassák azt amit írunk. Engem az bosszant, hogy mi jogon nyomtatta ki valaki és tette közé a bizalmas, csak tagok számára közölt információt.
2011. júl. 31. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom tőletek, a zárt csoportból nyomtatta ezt ki valami "áruló".:) Vagy arra gondolsz, hogy valaki illetéktelenül behatolt a csoportba, és így történt a jogsértés?
2011. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom, hogy közülünk valaki, vagy "külső" emberke volt. Ha külső ember, akkor az rendszerhiba, mert elvileg nem láthatja külső személy. Végülis tényleg nem nagy dolog és nem szép valakit "bunkózni" a háta mögött, de ez még nem jogosít fel senkit arra, hogy egy zárt csoport beszélgetését kinyomtassa és közzé tegye. Nem lehet az, hogy ezzel valamilyen titokvédelmet sértett?
2011. aug. 1. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Ha belegondolsz, bizonyos oldalakra is kitesznek részleteket más emberek facebook üzenőfaláról, és avval se lehet mit kezdeni. Szerintem itt már nem oszt nem szoroz, hogy zárt csoport írása volt.
2011. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!