Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért írnak olyan sokan több...

Miért írnak olyan sokan több oldalas bemásolásokat válasznak? Nem lenne egyszerűbb a linket megadni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

De. De monjduk most gondoltam bele, a link meg is szűnhet később, és nem biztos h látja, aki fél évvel később nézné meg.

Meg szerintem indulatból is teszik, hogy vegyemagát észre a kérdező, és olyat, amivel tele van a net, ne itt kérdezzen rögötön, hanem nézzen utána

2011. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van olyan, aki azért, mert azt gondolja, hogy elhiszik róla, hogy ezek a saját gondolatai, és máskor is másolhat onnan.


manju

2011. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Azt gondolják, hogy ettől okosabbnak tűnnek.

Engem az zavar, amikor pl. vallási kérdésekben egyesek tényleg kilométer hosszúságú szövegeket másolnak be. Ezzel csak azt bizonyítják nekem, hogy saját gondolatuk nincs, nem képesek a saját szavaikkal összefoglalni, amit gondolnak. Pedig ezt kéne tenniük, majd forrásként, hivatkozásként megjelölni, hogy mivel támasztják ezt alá, ha nem teljesen saját véleményt írnak. Ahogy pl. egyetemen is ez az elvárás a beadandóknál, diplomamunkánál. Persze tudom, ez egy fórum, de hát pont az ilyen bemásolós emberek próbálnak úgy tenni, mintha ők hatalmas szaktekintélyek lennének. Akkor tán viselkedjenek is úgy.

2011. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!