Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar? Jól...

Szerintetek mit akar? Jól tettem hogy csak ennyit mondtam neki? 13L (a raterdált kölyök 14F)

Figyelt kérdés

facebookon bejelölt egy 14 éves csíradék és elkezdett "kicsilányozni".erre mondom neki hogy honnan ismersz? erre elkezdi csakúgy bejelöltelek kicsilány ..mondom és amúgy te kivagy hogy itt kicsilányozol?? (utálom ha becézgetnek) erre elkezdett ott szapulni hogy milyen egy 10 éves kis qrva vagyok ... mondom é?? hm...:) szövegértést már elsőbe meg kellett volna tanulni,egyébként azt se tudod,mit jelent,nem kéne ngyszavakkal dobálózni :P erre most itt küldi nekem az üzeneteit hogy milyen egy r.banc vagyok meg hogy csak röhögni tud rajtam meg megkeres és szétver -.-"

szerintetek miért csinálja ezt?miért jó neki hogy direkt kiröhögteti magát ezzel a csúfolódással?komolyan,tisztára ugyanolyan mint az oviban


2011. aug. 1. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus kis hülye gyerek. Tiltsd le. Ilyenekkel nem kell foglalkozni.
2011. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
igen, jól tetted, de nem értem minek kellett ezt most ide leírni. amúgy én egyszerűbb módszerekkel is képes vagyok valakit lekoptatni, aztán meg csak úgy menekül előlem.. :DD
2011. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
*és 15/L voltam
2011. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

egyébként így visszaolvasva,tudom,kicsit hülyén fogalmaztam mert olyasmi akart lenni a kérdés hogy valakivel volt e már hasonló és mi volt :D szóval végül kibékültek,vagy kiderült hogy a gyerek csaj hülye.

2011. aug. 1. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!