Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az országos fordító irodában...

Az országos fordító irodában mindent lefordítanak? Kell telefonon idöpontot egyeztetni, vagy simán odamehetek? Mennyi idö, mire valamit lefordítanak?

Figyelt kérdés
ùgy értem hogy akár még bionyítványt is?
2011. aug. 2. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, arra vannak, hogy mindent leforditsanak es alt. eppen hivatalos papirokat szoktak forditani. En felhivnam oket telefonon elotte. Valtozo, hogy mennyi ido, hisz ez attol is fugg, hogy mit akarsz fordittatni, de szerintem eleg gyorsak. Par nap. Lehet, hogy csak 1 nap. Attol fugg, hogy mire van szukseged. Van surgossegi szolgaltatas is, amikor a forditas dragabb, de szinte instant.
2011. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

instant csak a zacskósleves,meg a zacskóskávé.


Gyakorló fordítóként azt tudom mondani,hogy ha nagyon sürgős,és nagy mennyiségű az anyag,akkor azt több fordító között dobják szét,arányosan...ha 600 oldal az anyag,azt értelemszerüen nem 1 és nem 6 fordító csinálja,hanem durván 10-20 oldalas csomagokban,ami rövid időn belül(max.1-2-3 napon belül) számonkérhető,illetve számonkérés és elfogadás(korrektúra,proofreading stb.) után kiszámláztatható...

2011. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kerdezo valaszt vart a kerdesre, nem massal kell kotekedni kedves masodik.
2011. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2011. aug. 2. 21:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!