Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen trógerek...

Hogy lehetnek ilyen trógerek a nyolcadikosok?

Figyelt kérdés
Helló!12/F vagyok.Suliban a nyolcadikosok folyton csesztetnek,meg minden félével szivatnak.Egyszer össze akartak verni.De apám lerendezte őket :D.Szóval,a kérdésem,hogy a ti sulitokban is ilyen sok a gonosz nyolcadikos?
2011. aug. 3. 20:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
ez h jön a párkapcsolatokhoz -.-
2011. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol vannak ilyenek. Nálunk is voltak anno tróger, kis p.cs nyolcadikosok akik azt hitték , hogy hú de menők...

Kis sz@rfingok voltak, bár én lány vagyok de amilyen stílusuk azoknak volt. Nem irigyeltem őket.

De inkább ne foglalkozz velük.

Amúgy még majd megfogod látni mennyi igazságtalanság fog érni az életben még, és, hogy milyenek az emberek.

De ez is majd leginkább akkor lesz, mikor munkába fogsz állni. Ez még csak a kezdet.:D

De hát túl kell élni a rendszert.

2011. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hailey13 ***** válasza:

XDDDDDDDD

ne az apád intézze már el. inkább te. vagy ha nem tudod, maradj csendben:D

bocsi, de erről szól az élet. most megyek gimnáziumba, megint én leszek ott az "új hús". ez az élet rendje:D vigasztaljon a tudat hogy azok a nyolcadikosok középiskolában szívni fognak beavatáson, és a végzősök eltapossák őket:D

még egyszer mondom:ne szólj semmit senkinek inkább.a lehető legjobb eredményed ebből az lehet, hogy nem bántanak egy ujjal se, de szóban osztani fogják az ívet:D

engem mondjuk soha nem ért ilyesmi, lehet azért mert lány vagyok..:D

2011. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Én gonosz nyolcadikos vagyok (voltam). De én felnőttet csesztettemXD. De ő megérdemelte.
2011. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocs,véletlenül rossz kategóriába tettem xD egyébként h intézzek el egy kétszer akkora gyereket,aki késekkel jár iskolába?Azért kamikaze nem vagyok :D.
2011. aug. 3. 20:43
 6/11 Hailey13 ***** válasza:
87%

késekkel jár iskolába?

bocsánat mint mondtál, egy tetves cigányról van szó?:D

2011. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként vannak nyolcadikos haverjaim,akik tényleg jófejek,de a többésgük nagyon bunkó.
2011. aug. 3. 20:45
 8/11 Hailey13 ***** válasza:
100%

hát, én kungfuzok és néha késharcot is tanítanak (7 éve) de nekem mindig azt mondják az edzőim hogy ha lehet akkor inkább hagyjam azt akinél kés van.

undorító patkányféreg az ilyen. főleg ha 13/14/15 éves..

2011. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Te meg menjél pisztolyjal.
2011. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak:xD!
2011. aug. 3. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!