Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lenne lehetőségem ezt...

Hol lenne lehetőségem ezt gyakorolni?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék tanácsokat adni embereknek, pszihológusnak készülök, és volt is egy holnapom ahova bárki bármilyen fajta kérdéssel fordulhatott. Szeretnék megint elmélyülni ebben a témában, csak nem tudom, hogy hol tudnék ilyen lehetőséget kapni. Nem tudtok véletlenül internetes oldalakat, ahol én lehetnék az ilyen "lélekdoki" féle valami? Gondolkoztam, hogy megint egy olyan honlapot létrehoznék, de ott nem sok a látogató, és nagyon kevesen tesznek föl kérdéseket.. Mit tudnék tenni? Valaki ajánlotta a kamaszpanasz.hu -t, ott hogyan tudnék elhelyezkedni? 17 vagyok.
2011. aug. 4. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy micsodának készülsz? Le sem tudod írni, teee...
2011. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos van elérhetőség valahol az oldalon feltüntetve, írj nekik emilt.
2011. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hmm de 17 évesen mindenképp csak a nálad fiatalabbb/egyidős korosztályt célozd meg! ugye?

szerintem ilyen gyülekezőhelyeket keress. pl. oldalt ami az emo-król szól: beírsz ott fórumba, vagy csevegőfalra. bocsi, most épp ez jutott eszembe.. meg más ilyen oldalak ahova azért járnak a fiatalok. esetleg írj a szerkesztőnek hogy nem rakna-e fel az oldalára egy kis részt, ami hozzád vezet.

vagy rosszul gondolkodom? nem vagyok annyira otthon a honlapok világában.

2011. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!