Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kamionosok...

Mi a véleményetek a kamionosokról?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már volt nem is egy ilyen kérdés csak kíváncsi vagyok
2011. aug. 6. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi lenne?Egy ugyan olyan ember mint a többi aki végzi a munkáját!

Vannak kamion mániások akiknek ez az élete és az országút és az útszéli lotyók!:D

2011. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy x számú gyereke közül mennyi az övé??:)
2011. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mint ahogy másokat is, nem a munkája határozza meg a személyiségét.

Ebből max annyit lehet levonni, hogy szeret vezetni és ügyesen kezel nagy gépeket. De ez inkább egy munkáltatónak érdekes információ, a magánéletben kevésbé.

2011. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem jó.

Két közeli ismerősünk is kamionos,többszörösen elváltak,egyik háromszor,másik négyszer!!!,de nem tanulnak belőle,vagy nem is akarnak.Mindkettő vitt már haza nem is egyszer nemi betegséget,meg össze-vissza hazudoznak az éppen aktuális feleségnek.Mindkét ismerős lassan az 50-be lép,de még mindig a lotyókat hajtja,bármennyit képesek kifizetni egy-egy útszéli numeráért.

Biztosan vannak azért normális kamionosok is,csak Én pont ilyeneket ismerek.

2011. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Logisztikai cégnél dolgozom, rengeteg kamionost ismerek.

Azért, mert valaki kamionozik, még nem kell elítélni az általános sztereotípiák miatt. Van alkoholista és megbízhatatlan, de sokkal több az elhivatott sofőr, akinek az a fontos, hogy a rengeteg fuvarral eltartsa a családját. Látom, hogy alig várják, hogy rohanhassanak haza.

2011. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

semmi, így nem lehet általánosítani.

azokról viszont, akik foglalkozás alapján ítélik meg az embereket, az a véleményem, hogy felszínesek, és sokat kell még tanulniuk az életben.

2011. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kalapot emelek előttük a munkájuk miatt, de személyesen én is csak jellemtelen kamionosokat ismerek. Egy olyan volt, aki elment kamionozni, de három hónap után abbahagyta, mert férfiként sem bírta azt a közeget. Szerintem próbálnak jó fejnek tűnni, de többségében nem azok.
2011. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Folyt. szerintem itt senki nem ítélkezik, eddig mindenki a saját tapasztalatát írta le.
2011. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nos én egy logisztikai cégnél dolgoztam nem sokáig igaz,de ez központi le és felrakodó hely volt,ahol mindenféle náció megfordult!

Volt köztük magyar,román,török,cseh,szlovák,lengyel,osztrák,német,osztrák szóval mindenféle országból volt személyes kontaktusom a sofőrökkel!Sajnos nekem nagyon kevéssel volt pozitív tapasztalatom,bunkók,büdösek,arrogánsak,kezelhetetlen személyiségek ami szerintem a magány és az elszigetelődés okoz.Volt akivel eltudtam beszélgetni normálisan az élet dolgairól,de sajnos a többség csak a pináról,kamionokról,a sztrádáról és arról tudott beszélni hogy éppen milyen balesetet látott....

Nem mind ilyen nem azt mondom,mert voltak köztük tisztes család apák,de sajnos a többség egy igénytelen link alak volt...

Nem akarok általánosítani de én ott naponta legalább 10-15 kamion sofőrrel találkoztam europa összes szegletéből!A nyugati kamionsofőrök az más tészta,értem ez alatt az osztrák,németeket,azok elég igényesek voltak és látni hogy nekik ez komoly hivatás és nem linkeskednek.

Szóval én ezt láttam és számomra sajnos nem tudtak pozitív képet mutatni!Vannak biztos de elég kevés..

2011. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit szeretnék hozzá tenni hogy nem vagyok előítéletes ember,de ez esetben tudok kivétel tenni mert láttam és tapasztaltam ahogy élnek és viselkednek!

Én úgy gondolom ez egy külön faj,úgy mit az orvos,számomra azok is elég fura emberek....:D

2011. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!