Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ítélnek és fikáznak az...

Miért ítélnek és fikáznak az emberek úgy hogy nem is ismrenek és nem tudják hogy ki vagyok?

Figyelt kérdés
Feltettem itt egy kérdést...valaki bunkót válaszolt,hogy biztos ocsmány vagyok...erre én vissza válaszoltam neki és nagyjából leírtam hogy nézek ki...aztán jött a sok negatív,bunkó hozzászólás!(Ami eltér a kérdéstől is)
2011. aug. 6. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Így látatlanban nem lehet válaszolni. Jelenleg csak a te nézőpontodat tudjuk, a másikról meg semmi ismeretünk.


Ha esetleg belinkelnéd a kérdést...

2011. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkább nem!Félek a további kritikától!Amit rosszul viselek!
2011. aug. 7. 23:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban vizsgáld meg, hogy valóban adtál-e okot arra, hogy kemény szavakkal illessenek(Bár ez semmilyen szituációban nem helyes). Ha nem, akkor általában a durva modorú ember mindig akkor szembesül saját durvaságával, ha kontrasztot állítasz elé. Válaszolj illedelmesen, cseppet sem sértődötten, és akkor magára ismer. Ha mégsem, akkor ne foglalkozz vele, hisz károd nem származhat a szidalmukból, fölöslegesen hergeled fel saját magadat. Tekintsd ezeket egy botlásnak a másiktól, gondolom neked is volt már olyan, hogy nem épp a megfelelő hangnemet ütötted meg, mert mondjuk éppen fáradt voltál.
2011. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!